Forum Regionalne Podkarpackie Tarnobrzeg
ZMIEŃ
      komorowski

komorowski

(24 wyniki)
    • Przeklinamy cię ...pRezydencie Komorowski , premierze Tusku ... Mocne słowa przy pomniku Inki... w Krakowie ... www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cU-WmqCTyHM Ja ich także przeklinam ! Niech ich piekło pochłonie ! I oby żyli wiecznie... w hańbie!
    • Na PKW pojawiły się wyniki z podziałem na okręgi. Na zalanych obszarach Tarnobrzega Kaczyński miażdżył Komorowskiego notabene odpowiedzialnego za skutki powodzi. Niestety ze względu na małą frekwencję (ludzi mieli inne obowiązki i zmartwienia) nie przełożyło się to na ostateczny sukces Kaczyńskiego. W dwa tygodnie ludzie się pozbierają i pokażą partii Palikota gdzie ich miejsce !
    • powtórka z poprzedniej rozrywki...brawo tarnobrzeżanie...powtórzcie to w wyborach samorządowych !!!
    • Po dzisiejszej debacie prezydentura Komorowskiego jest tak samo prawdopodobna jak wygrana przez Mastalerza wyborow prezydenckich w Tarnobrzegu.
    • Wybieram mniejsze zło :) Głosuje na Komorowskiego Nie chce Polski Kaczyńskiego - Polska jest ważna ale sami zgniemy jak babka w Czechach :)
    • KOMOROWSKI - 91,9% poparcia. Grunt to mieć świadomy i "pewny" elektorat... Pozostawiam bez dalszego komentarza. Źródło: CZSW
    • Nie chcę powielać drastycznych i skandalicznych wypowiedzi. Mgła nad katastrofą zagęszcza się, ani Tusk ani Komorowski nie starają się jej pozbyć. Wygląda tak, jakby brak wiedzy w społeczeństwie i był najlepszym wyjściem z tej traumy. Jeszcze ten filmik, całkowicie kompromitujący Komorowskiego. Będzie wielki wstyd gdy prezydentem zostanie człowiek, który parskał ze śmiechu nad trumnami ofiar tragedii. " target="_blank" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=rMFByatbaVI&feature=player...
    • PKW podała wyniki wyborów zebrane z 15 procent obwodów wyborczych. Największą ilość głosów uzyskał Bronisław Komorowski - 39,69 procent głosów. Jarosław Kaczyński otrzymał 37,68 procent głosów, czyli jedynie o 2 procent mniej. Czekam na sprostowanie w Tusk Network Vision, za dane sprzed 4 godzin.
    • Jest juz watek o jednym z najpowazniejszych kandydatów na Prezydenta czas podyskutowac wadach i zaletach drugiego powaznego kandydata zwłaszcza,że sondaże- w które niektórzy bezkrytycznie wierza - zaczynaja wskazywać niepokojace trendy lotu w dół.To ,ze kandydat PO nie ma charyzmy i cech przywódczych to chyba oczywista oczywistośc. Miał łączyc a nie dzielic społeczenstwo a podpisującv nowele Ustawy o IPN podzielił je.Pewnie ma tu wielu zwolenników wiec chetnie poczytam o zaletach i wadach zre...
    • naszego Bula Komorowskiego,który jak nikt zadba o swoich teściów i ich zydowskich rodaków.Kiedyś-nasze domy,wasze ulice,teraz-nasze lasy-wasze grzyby i jagody. telewizjarepublika.pl/gdzie-sa-pieniadze-z-lasow-panstwowych-komorowski-chcial-zaspokoic-nimi-roszczenia-przedwojennych-zydowquot,16235.html
    • KACZYŃSKI Jarosław 37.39% KOMOROWSKI Bronisław 40.81% Co o tym sądzicie?
    • W niemieckiej gazecie dla polaków, czyli Dzienniku dali taką notatkę: www.dziennik.pl/polityka/article631602/Wyslannik_Merkel_w_rzadzie_Donalda_Tuska.html Widać z tego, że państwa ościenne zdjęły rękawiczki i przeszły na ręczne sterowanie. Ciekawe czy Pan Putin też nam przyśle swojego nadzorcę czy uzna, że Tusk jest wystarczająco spolegliwy i będzie go godnie reprezentował.
    • Drodzy Forumowicze! Jestem szczęsliwy, bo po raz pierwszy od 15 lat prezydentem został człowiek na którego głosowałem. A głosowałem tak: 1990 - I tura Lech Wałęsa, II tura Lech Wałęsa 1995 r,. I tura - Jacek Kuroń, II tura - Lech Wałęsa 2000 r. I tura - Andrzej Olechowski, II - niestety, jej nie było 2005 r. I tura - Donald Tusk, II - tura Donald Tusk 2010 - I tura - Bronisław Komorowski, II - tura Bronisław Komorowski Jeśli jest więcej takich ja, ludzi, którzy 15 lat czekal...
    • Zawsze zastanawiało mnie dlaczego ukrywane są dane o rodzinie Kaczyńskich.O mamusi co nieco.Tatuś Rajmund praktycznie rozpłynął sie we mgle.Nie mówie już o wójkach stryjkach czyli otoczce. Było to dla mnie bardzo zastanawiające ponieważ dotychczas będący u władzy raczej się z tym nie kryli. My Polacy mamy todo siebie,ze jesteśmy dumni ze swojej rodziny niezależnie jaka ona jest. A tutaj absolutna cisza i wykretne wypowiedzi.Pogłoski wypowiadane szeptem też nie wrózyły nic dobrego Jeżeli s...
    • W dniu 6 sierpnia, władzę najwyższego stopnia w Polsce obejmie człowiek, który na to nie zasługuje. W kraju, w którym cenimy prawdę i patriotyzm, następcą Prezydenta Kaczyńskiego zostanie osoba podejrzewana o współudział z komunistycznymi służbami. Człowiek, co do którego zachodzi podejrzenie o współodpowiedzialność w doprowadzeniu do katastrofy w Smoleńsku. Przysięgać na Konstytucję będzie polityk, który za cel swego istnienia postawił zniszczenie demokratycznej opozycji, w imię włas...
    • Teraz już wiecie, na kogo głosowaliście sympatycy Jarka, na małostkowego, zakompleksionego człowieczka, bez krzty klasy, poszanowania reguł demokracji, który nie umie przegrywać. Na cwaniaczka, który usiłował wmówić ludziom, że się zmienił, że konczy z wojna polsko-polską. a jak się zmienił to widzicie. Szkoda mi Was sieroty po Jarku, bo zostaliście oszukani przez człowieczka i jego sługusów, którzy z tej załośćoi nie potrafią już nawet moczu utrzymać.
    • Co myślicie o zniesieniu immunitetów poselskich i sędziowskich ? Ja jestem za zniesieniem wszystkich immunitetów , a Wy ?
    • ...myslalem o bezmyslnych kretynach ktorzy twierdza ze sp.Kaczynski byl zlym Prezydentem. Wywiad mianal bez echa w polsko-jezycznych mediach a ja uwazam ze trzeba go koniecznie upowszechniac aby bezmyslne lemingi zobaczyly jakiego mamy intelektualnego geniusza na urzedzie Prezydenta; tvp.info/informacje/polska/panstwo-nie-bedzie-sie-angazowac-w-rocznice-katastrofy/4321728/wywiad-z-prezydentem-rp-bronislawem-komorowskim/4321756
    • A ja się powtórzę! Nie zagłosuje na Jarka, bo nie chcę: 1. Żebyśmy się znów wstydzili za swojego prezydenta (w sprawach dużych - jak bezsensowne opóżnianie podpisania Traktatu Lizbońskiego i w sprawach małych: Borubar, Irasiad, Ta małpa w czerwonym) 2. Żebyśmy mieli prezydenta, który jest namiestnikiem PIS-u w Belwederze, czyli prezydenta tylko jednej partii. 3. Żebyśmy mieli prezydenta, którym rządzą fobie antyrosyjskie, ślepa wiara w USA, niechęć do Unii Europejskiej. 4...
    • www.fakt.pl/Gafa-Komorowskiego-Zabral-kieliszek-krolowej-FOTY,artykuly,102990,1.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się