Forum Regionalne Mazowieckie Siedlce
ZMIEŃ
      komorowski

komorowski

(16 wyników)
    • www.youtube.com/watch?v=ydyPR62ZBIg Wybór jest prosty... Prezydentem RP Pan Komorowski.
    • Chyba nikt nie wierzy ,że lewica zagłosuje na Kaczyńskiego. Spójrzmy prawdzie w oczy Jarek nie jest godny prezydentury. Typ który ma 60 lat i jest kawalerem. Typ który ma kota zamiast żony. Typ który nie ma konta w banku. Typ który nie ma telefonu komórkowego. Typ który nigdy nie prowadził samochodu. Typ który ma 150 w kapeluszu. Typ który wziął do rządu Leppera. I [b]NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA KOGOŚ KTO WZIĄŁ DO RZĄDU LEPPERA[/b] I GIERTYCHA (Homofoba i Antysemitę jako ministra e...
    • Zastanawiam się nad pewną sprawą. Właściwie nad odwrotnością intencji. Czy w obecnej sytuacji zwolennik kandydata a powinien głosować na a czy na b i odwrotnie. Zwolennik Kaczyńskiego, przy jego wygranej zyskuje... Nic. Satysfakcję. Prawdopodobnie jego wybór będzie oznaczał osłabienie pozycji PIS w wyborach parlamentarnych. A prezydent jako prezydent, na obecnej scenie politycznej i klimacie niewiele może zrobić, bo prawie nic nie może. Jeśli nie zostanie wybrany, będzie mó...
    • Tak jak w temacie, chcąc i nie chcąc być obiektywnym, ale JK wygrał debatę. Brawo dla sztabu i samego kandydata.
    • tak sobie myśle że to nie jest kwestia tzw. "ściany wschodniej" jeśli chodzi o wynik wyborów. Komorowski przegrywa tak spektalularnie z Kaczyńskim 43:33 a w samym Terespolu który chyba jest na na końcu tej ściany pokazuje inne wyniki : 41:37 na korzyść Komorowskiego. Ostatnie wybory do Europarlamentu pokazały że wyniki powinny być inne wówczas PO miało 40 % a PiS 30 % . Co się w stało (albo co się nie stało)w ciagu tego czasu aby tak diametralnie odwrócić wyniki w Siedlcach ? ...
    • Ja to już kompletnie nie ogarniam tego człowieka ,jak w ogóle ktoś taki jak on ma takie poparcie w naszym kraju ? To jakiś fenomen głupoty ! Początek debaty i pierwsze minuty to już była żenada w wykonaniu Jarusia. Człowiek przez 2 minuty mówił o jakiejś "koncepcji" ,cały czas mówił ,że ma jakąś koncepcję ,chyba te słowo powtórzył z ponad 15 razy przez te 2 minuty. Tak tłumaczył ,że nadal nie wiem o co mu chodziło z tą koncepcją. Jak zawsze ,obiecanki cacanki ,koncepcję ma ,ale brak a...
    • Debata Kaczyński - Kaczyński www.youtube.com/watch?v=5DdWSVaRBmA Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości na kogo głosować ?
    • "Gdyby marszałek Komorowski wygrał dużą różnicą głosów, to mogłoby to zostać zinterpretowane przez Donalda Tuska jako społeczny mandat na podjęcie dużych reform przed wyborami w 2011 " - powiedział dziennikowi były wiceminister finansów prof. Stanisław Gomułka. Źródło: Financial Times 05/07/10 Interpretacja dla tych, co mają wyższe wykształcenie, ale w swoich powiatowych szkołach woleli żurawia w kufle i biusty koleżanek zapuszczać, a nie w książki, czyli tzw. Wykształciuchów:...
    • [sonda=Krzyż pod pałacem prezydenckim ?] [*]Niech sobie stoi. [*]Powinni go przenieść. [*]Trudno powiedziec. [/sonda] Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie. Bo sprawa tego krzyża uchodzi do sprawy państwowej. Od razu mówię, że jestem niewierzący i dwie prostopadłe deski(czasami ze zwłokami) są dla mnie warte tyle co zeszłoroczny olej do frytek. Rozumiem, że ktoś jest wierzący, ale mi się wydaje że miejsce krzyża jest w kościele, a nie przed pałacem prezydenckim. Niedługo dojdzi...
    • www.tygodnik.siedlecki.pl/t11342-wizyta.jarosawa.kaczyskiego.htm
    • W ostatnim czasie dużo mówiło się o parytetach, nawoływano o większą ilość kobiet na listach wyborczych - głos ten najbardziej słychać było z ust polityków Platformy Obywatelskiej. Jak jest w Siedlcach? Przeglądając listy poszczególnych komitetów wyborczych w naszym mieście dochodzimy do wniosku, że najwięcej kobiet znajdziemy (wg punktów procentowych): Pozwolę sobie pogrubić znaczące siły... 1) RUCH LIKWIDACJI WIĘZIENIA: 8 kobiet (35% całej listy) [b]2) PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ[/b]: 15 ...
    • dane z 17.00 Siedlce 43,72 prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/F3/140000.htm powiat 42,47 prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/F3/142600.htm
    • To co można przeczytać na różnych forach to jest coś niesamowitego. nostradamus: "I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego..." ...a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy". Zdalne zafałszowanie danych wysokości przyrządów pokładowych przez KGB. Sztuczne wywołanie gęstej mgły. Komorowski tajnym agentem KGB. Co Wy na to? Fałszywy_kłamco liczę na Ciebie... :)
    • Tak sobie pomyślałem że może tropem poprzednich wyborów zorganizować jakiś mały konkursik. Nagrodą by było jakieś dobre winko i mam nadzieje że Emil sie nie obrazi jakbyśmy zrealizowali konsumpcje na Mylnej :) A zasdy są proste , czyli podac wyniki dla kandydatów na prezydenta czyli jak bardzo w Siedlcach wygra Kaczyński nad Komorowskim (bo tego ostatniego jakos nie widzę na mieście a Kaczyński spoziera na mnie zewsząd :) ) Oczywiście chodzi o 1 miejsce czyli wskazanie kandydata...
    • Kto z jakiej listy i dlaczego ? Jakie autorytety będą reprezontować nasze miasto ... ?
    • Taki ten rząd do luftu a paseł Komorowski martwi się w cieniu gabinetu cieni. Albo źli albo dobrzy ministrowie są. To zmartwienie nieszczere, jak inne słowa przywódców PO. I ludzie się na tym chyba poznali. "Bronisław Komorowski, który w Platformie Obywatelskiej odpowiada za sprawy zagraniczne powiedział, że PO martwi się informacjami o ewentualnym odejściu z rządu szefa dyplomacji Stefana Mellera. Jego zdaniem, to dobry fachowiec. Martwimy się, że być może dobrego fachowca, dyplo...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się