Forum Regionalne Mazowieckie Łomianki
ZMIEŃ
      komorowski

komorowski

(8 wyników)
    • Moim zdaniem debatę zarówno pierwszą jak i drugą wygrał Kandydat na Prezydenta R.P Pan Bronisław Komorowski. Drugi Kandydat singiel,Pan Jarosław Kaczyński utwierdził mnie w przekonaniu,że muszę głosować na Pana Komorowskiego... Oczywiście Pan Komorowski nie jest doskonały,ale debata utwierdziła mnie,że konieczne jest pójście do wyborów i wybór Pana Komorowskiego. A jak wy odbieracie debaty? Tylko bez inwektyw,żółci itp proszę
    • Właśnie w TV pokazywali wizytę Komorowskiego na wałach w Łomiankach. Jakie będą tego skutki? Wszyscy się tu cieszą że przyjechał i że był, że taki zainteresowany. A co się okazuje. Tak jak w wątku anki - nasze nieruchomości spadną na łeb na szyję w wartości bo Komorowski zapowiedział wprowadzenie na naszych trenach specustawy - tej co zakazuje się tu osiedlać i wprowadza możliwość przejęcia gruntów przez państwo pod budowy hydrologiczne. Polityka - mamy skutki prowadzenia kampanii po...
    • Pamiętacie z kim Kaczyński dla władzy wchodził w koalicję? przypomnę tym któzy mają krótką pamięć z samoobroną,której lider był KARANY oraz z lpr,której lider wykreślał z listy lektur obowiązkowych znakomite utwory znakomitych pisarzy i poetów wniosek z tego jeden WSZYSTKO DLA WŁADZY...a teraz mamy powtórkę i pochwałę rządów Gierka!!! Pamiętacie kto załużył Polskę i ją pogrążył w efekcie...Gierek...więc skoro Kaczyński popiera działanie gierka to ja dziękuję Prawo i Sprawiedliwość by...
    • Jedzie wraz z wszystkimi zaproszonymi byłymi premierami i prezydentami. Ale u nas wrzask wojujących ateistów, że obecny burmistrz wyłożył Księgę Dziękczynną itd. "o rozdziale Państwa i Kościoła".
    • Emocje opadły. Wygrał P.Prezydent-Elekt Bronisław Komorowski...ufff szczerze Wam się przyznam,że pomimo zdenerwowały mnie jego obiecanki na koniec kampanii i słowa o Afganistanie to jednak jak wygrał poczułem WIELKĄ ULGĘ.Myślę,że wielu z Was forumowiczów poczuło WIELKĄ ULGĘ,że nie wygrał jego kontrkandydat...,już myślałem,że mogą przeważyć głosy wsi i tej części ludności ( niestety to ta większość gorzej wykształconych),która dała się przekonać P.singlowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. Wnio...
    • Obawiam się że mamy do czynienia z niesamowitą hipokryzją władz i klasyczną ucieczką do przodu rodem z PRL.Ekipa obecnego Burmistrza, zbudowała swoją strategię na lansowaniu trasy mszczonowskiej i odwracaniu zbiorowej uwagi od zagadnień przeciwpowodziowych w naszej gminie.Gdzie się dało, wcierano w ścianę nie tylko idęę STN, ale wiele inicjatyw obywatelskich, które zagrożenie powodziowe i związane z tym bezpieczeństwo 20 000 mieszkańców wysuwały na plan pierwszy. Wydano kasę n...
    • Fakty po Faktach... Trwa rozmowa Justyny Pochanke z gośćmi w studio: Madzia nomen omen Środa oraz Tomasz Dudziński. W takcie rozmowy w podglądzie kamery TVN śledzą kandydatów w drodze do studia TVP na Woronicza. Pochanke szykuje gości i widzów na wielkie show, które przygotował Kaczyńskiemu przed TVP Palikot. Obserwuję, obserwuję, auto Kaczyńskiego podjeżdża pod bramę TVP, myślę sobie- czy oni zgłupieli pchając się w "paszczę" Palikota przed samą debatą? Przecież to jest obliczo...
    • Wczorajszą debatę - w moich oczach - przegral Bronek. No nie mowcie mi - przegral i juz - tak uważam To jakis pajac jest - rany boskie! Mowi jedno - glosuje inaczej, pomijajac reszte Nauczyl sie kartka machac - taki gest PRowy - i macha teraz ciagle Nieee... wcale się nie cieszę nie jestem ani za PIS ani za PO Jednak jak słucham Bronka to ręce opadają Dlaczego ten Tusk sam nie wystartował w wyborach? Od osobowości człowieka tak dużo zależy. Przecie Bronek wiochy takiej nam narobi ze...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się