Forum Kultura Książki Forum ze Dworum
ZMIEŃ
      komorowski

komorowski

(20 wyników)
    • Darujemy mu?
    • Dla przypomnienia słowa Komorowskiego sprzed lat: [i] "Komorowski tłumaczył, że równouprawnienie jest ważne, ale trzeba pamiętać, że są zajęcia nieodpowiednie dla pań. I opowiedział, że gdy był wiceministrem obrony narodowej, pojechał do Danii. Tam chciał koniecznie zobaczyć statek marynarki, na którym służyły także kobiety. Nie mógł zrozumieć, dlaczego taka sytuacja nie budzi tam żadnych problemów. - No i w końcu mnie tam zawieźli i pokazali. Wtedy zrozumiałem. [b]Dunki nie są ...
    • Nie chodzi o wypowiedzi zwolenników, ale o 'zimną' ocenę.
    • P/S. Jak to z Lechem było? Nóż się otwiera sam.
    • [b]Jarosław Aleksander Kaczyński[/b] [b]Lech Aleksander Kaczyński[/b] Dwojga Imion mam powyżej mej pamięci:( Stawiam na Grzegorza jednego imienia:)
    • [b]... Logo ma nawiązywać do charakteru Sejmu i spełniać rolę promocyjną i informacyjną. Znak będzie umieszczany na wszystkich sejmowych publikacjach, materiałach informacyjnych i biurowych. Będzie prawnie chroniony. Szef biura prasowego Sejmu Krzysztof Luft ...[/b] Luft był i jest do luftu. Powinien pracować w LUFThansie albo u HANSA (też do luftu, Rokita jeden!) ;) W dodatku zmusza mnie Pan, Panie Komorowski, do stanięcia w jednym szeregu a za to nie ma przebacz! :p
    • cocker spaniel pani prezydentowej i pana prezydenta nie ma obciętego ogona. brawo. stop obcinaniu psom uszu i ogonów, tylko dlatego, że ludzie beznadziejnie sobie wymyślili, że nie ma być tak, jak chciała natura, lecz tak, jak oni chcą. precz z wycinką psich części ciała !!!
    • forum.gazeta.pl/forum/w,89075,110273810,110296943,Oswiadczam_62_bede_glosowac_na_Komorowskiego_.html ps. widać też zwolenników SLD ... Co wymyślił Napieralski? Pogięło go czy to nieprawda? :p
    • Wczoraj pani Ewa zrobiła na mnie duże wrażenie! www.youtube.com/watch?v=STy2_WA_rPI
    • jest strusiem i robi z gęby cholewę? Czekam wyłącznie na poważne odpowiedzi. ps. wziąć sobie Nałęcza na doradcę, boszsz... :(
    • Dziadek pirat może spać spokojnie! "Wspólnym przodkiem Bronisława Komorowskiego oraz Lecha Kaczyńskiego (i jego brata Jarosława) był żyjący ponad 400 lat temu Andrzej z Kurozwęk Męciński herbu Poraj, który zmarł ok. 1619 roku. Andrzej Męciński działał głównie w okresie rokoszu Zebrzydowskiego w 1606 roku. Obóz królewski uważał go za jednego z aktywniejszych przywódców rokoszowych. Jako poseł z sejmiku proszowskiego zerwał sejm 1606 r." :p
    • nie scedował wykonywania obowiązków Prezydenta RP na Marszałka Senatu?
    • Słuchałam dzisiaj tłumaczenia Komorowskiego w sprawie głosowania na siebie "wzajemnie" w prawyborach. Ma to niby tworzyć nowe, lepsze standardy. Dla mnie to głupota i bicie piany. Jeśli startuję do ważnego urzędu, to uważam, że jestem najlepsza logiczne więc, że nie poświęcę swego głosu przeciwnikowi. Tym bardziej, że jeśli mam oddać swój głos przeciwnikowi pod warunkiem wzajemności, czyli efekt będzie dokładnie taki, jakby każdy zgodnie z logiką głosował sam na siebie - to jest...
    • Pani Krysia Janda na swoim blogu : " Oglądałam wczoraj debatę wyborczą. Nie chcę się wypowiadać na tematy merytoryczne, ale jedna rzecz mnie zastanowiła. Dlaczego nikt nie powiedział panu marszałkowi Komorowskiemu, która jest jego kamera? Mówienie do obiektywu kamery sprawia wrażenie, że mówiący mówi do nas bezpośrednio, buduje więź i wzmacnia siłę przekazu. Pan prezes Kaczyński mówił przed siebie jak zwykle, nie uwzględniając ludzi w studio, to pozwoliło pokazywać go cały cza...
    • że przegra - to wszyscy się domyślali / albo z przecieków ;-) wiedzieli / ale że aż taką różnicą głosów? Zdziwienie !
    • Właśnie usłyszałem w wiadomościach Trójki, jak prezydent Komorowski porównał nasz udział w wojnach w Iraku i Afganistanie do "dalekiej wyprawy na polowanie" i że kiedy ma się pewność, że dom jest bezpieczny, to "lepiej się poluje". Horror! Co za bałwan pisze mu te teksty? I czy on sam nie wie, że na wojnie strzela się do ludzi, nie do kaczek? Wojna jak polowanie... Boże!
    • poseł Palikot organizuje 27. października manifestacje w różnych Polski miejscach pod pałacami biskupów. zbiera też hasła stosowne. prócz tego w temacie wątku, są już m.in. : "Nie o takiego Jezu$a nam chodzi" czy "ks. Tato, kończ msze, mama czeka" . kto ma wenę i chęć może też coś wymyślić, wysłać na biuro.paliko@wp.pl a sobie co lepsze hasła zawisną na www.ruchpoparciapalikota.pl
    • Zrobilam sobie dla zabawy tescik na WP i normalnie szok! wirtualnyprezydent.rmf24.pl/wyniki
    • to nikt mi tego nie znajdzie chodzi mi o ten fragment ekumenicznej mszy w smoleńsku,podczas której Ewa Komorowska wyśpiewywała swój ból podczas czytania ewangelii. Jak od 34 lat nie wierzę w boga (tyle mam), tak mnie to poruszyło do tego stopnia, że już nie śmieję się z tych co wierzą.
    • Adam Michnik podpisał listę i p. Komorowskiego i p. Kaczyńskiego. się tym chwalił p. Poncyljusz, ale do "Gazety" ludzie pisali chcąc wyjaśnień. I Michnik wyjaśnia, że w imię demokracji i szans dla obu kandydatów. prawdziwą sensacją to by było jednak, gdyby tak marszałkowi Komorowskiemu poparcia na jego liście udzielił dyrektor Rydzyk na ten przykład. wyborcza.pl/1,76842,7869746,Dlaczego_podpisalem_liste_Jaroslawa_Kaczynskiego.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się