Forum Specjalne Publicystyka
ZMIEŃ
      komorowski

komorowski

(410 wyników)
    • [i]" Nikt nie wierzył w sukces. Rozmawiałem w tamtym czasie z politykami, z premierami, prezydentami i nawet królami, i nikt nam nie dawał szans - opowiadał były prezydent w trakcie uroczystości."[/i] Czy aby nasz pan prezydęt nie popada w megalomanię? Dosyć dobrze pamiętam te czasy, i wtedy, w roku 1980 nazwisko Komorowski znaczyło mniej więcej tyle, co Jan Kowalski. A z takimi to się może najwyżej spotkać Król... Jan. [i] "Porozumienia Sierpniowe były możliwe, bo ówczesna władza czuła...
    • Proszę niech obłudnik Komorowski nie uczy Ukraińskiej opozycji, bo sam zamyka usta opozycji w Polsce podpisując ustawę o zgromadzeniach!!!! Chyba że nie wie co podpisał!!!
    • Bul-Komo zapomnial jednak, ze niektorym obywatelom to WSI pomagalo odzyskiwac dlugi w markach niemieckich.
    • Nareszcie spokój na górze... Bez kompromitujących wystąpień głowy państwa, obrażanek, szukania krzesła itd. Porządkowanie kompetencji, dążenie do zgody, czytelność intencji. Jesteśmy jednak niegłupim narodem, na szczęście.
    • Uwazam ze poprostu komus ta tablica przeszkadzala. Dla czego nie moga byc dwie tablice jak to wielokrotnie widzialem na obiektach zabytkowych. Przeciez to kawal polskiej histori.
    • Panie Prezydencie Komorowski - Pan Sikorski powiedział prawdę o powstaniu, a Ulice im. Bora -Komorowskiego powinny zniknąć z naszych miast.
    • Panie Prezydencie Komorowski ! Tak nieodpowiedzialny czlowiek nie powinien być Pana DORADCĄ ! To kpina !
    • Prezydent Komorowski ma rację !!! Do bulu ... :)
    • "Padła propozycja pochówku na Wawelu. To musiało doprowadzić do głębokiego pęknięcia w społeczeństwie" - tak (jakoby) myślał wtedy Komorowski... Ktoś tu coś przekręca - albo kard. Dziwisz ("dzwonił do mnie Komorowski i powiedział ("idiota") "a co to za różnica - na Powazkach, czy na Wawelu"). To warto wyjaśnić !
    • wiktor dla prezydenta -moim zdaniem -to skandal .wtedy ,gdy premier tusk walczyl z kryzysem i ciezko pracowal prezydent komorowski dzielnie przypinal ordery i zbyt czesto modlil sie publicznie przy okazji roznych uroczystosciach .prezydent nie napracowal sie w tym czasie ,a premiera po trzech dniach sciagano z urlopu .kto byl autorem wiktora dla prezydenta ? czyste pochlebstwo .smutne to .
    • Ciekawe na jakiej próbie był ten sondaż?Nie wiem jacy wyborcy PiS ufają Bulowi-Komorowskiemu-ja takiego nie znam!
    • Jaki NarUd, taki prezydent i zaufanie do niego.
    • No i dobrze.Wyszlo i tak lepiej,niz sie spodziewano. Nawet kaczorowi rura zmiekla. Wizy najmniejszy problem.Gaz z lupkow?Co z tym bedzie?
    • Nalecz to profesor czy tylko doktor, moze wrescie ktos mi te sprawe wyjasni
    • czy pan prezydent Komorowski nie mógłby zapytać prezydenta Miedwiediewa o możliwość budowy przez Rosjan elektrowni jądrowych w Polsce i o rewitalizację Stoczni Szczecin? I o współpracę przy rozbudowie linii kolejowych wschód-zachód?
    • Absolutnie należy zarządzić tylko 1 termin wyborów!!!! Ma to być niedziela - pomiędzy mszami świetymi dla dzieci a sumą. Absolutnie należy dać kolejną i niepowtarzalną okazję wszystkim proboszczom dobrej woli na kolejne ,tradycyjne już zerwanie ciszy wyborczej w celu agitacji za partią jedynych patriotów - zdeklarowanych katolików. Oczywiście, inaczej niż w latach poprzednich należy FORMALNIE zwolnić duchownych od obowiązku niezrywania ciszy wyborczej podczas zgromadzeń. Co prawda, od wie...
    • Polacy mogą się uczyć kultury od pani Ewy Komorowskiej.
    • Demonizowanie Jaroslawa Kaczynskiego, to akt strachu przed nim. Pan Komorowski to bardzo przestraszony polityk i wstyd mi za niego.
    • Z Niemcami sie porozumiemy, gorzej z Sarkozym. Z nim najlepiej by sie rozumiał Kaczor... Ważne aby znalesc wspólny jezyki z nimi. Trudne relacje moga byc z USA. Amerykanie zawsze mogli na nas liczyc a teraz sie to skonczyło. I są zdziwieni. Sczególnie republikanie... Bylismy dobrzy jak trzeba było jechac na wojenke jedna i druga albo kupic F-16, ale jak my cos chcemy to...
    • Co tu dużo mówić. Cała afera ACTA to siana trutka Palikota. Zrywa młodych z życiem nie zadowolonych, do swych wyrzuconych sieci. Nie jest inny jak Prezesio w swych wędrówkach krzyżowych. Palikot - Petra Kelly (Zieloni) Religie często swą siłę upolityczniały- jednak Jezus upolitycznił swą słabość, i tą siłę i tą moc tych słabych. (Petra Kelly 1947-1992)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się