Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      komorowski

komorowski

(30 wyników)
    • :D Zastanawia mnie ile ten człowiek musi mieć w sobie pychy lub co ktoś mu wmówił, że ma aż takie mniemanie o sobie? Począwszy od prezencji pary prezydenckiej, wymowy, stylu bycia, poprzez umiejętności polityczne i dbanie o komfort psychiczny i interes elektoratu dochodzimy do nicości... co on myślał? że powala na kolana? tak właśnie się dzieje jak ktoś wmówi niżej niż przeciętniakowi, że jest wyjątkowy, a niebożę w to uwierzy...
    • No gdzie ten wiek pracy 40lat? Juz sie komor wycofal a wy naiwne? Ha ha dobre
    • www.youtube.com/watch?v=iCzsP1snGaM I jak wam się widzi? Mojej osobie się podoba :)
    • Zgodnie z przewidywaniami, prawybory w PO wygrał Komorowski. Szkoda Sikorskiego, ale Komorowskiego też lubię. Ale muszę przetrawić to, że będę na niego głosować. BTW ładnie się obaj zachowali po ogłoszenia wyników, w takim dobrym amerykańskim stylu. Miła odmiana.
    • Anna Komorowska: pogodzę rolę pierwszej damy z rolą pani domu. Czemu ludzie w komentarzach tak źle ją postrzegają? wybory.gazeta.pl/wybory/1,106728,8074724,Anna_Komorowska__pogodze_role_pierwszej_damy_z_rola.html
    • ja oglądam :)
    • Niezle :) Porazka Komorowskiego, nie partii - buuuuuhahahahahaha Jest nadzieje ze beda dalej robic to samo - wiec na jesieni cala banda Tuska i Kopacz idzie precz. fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-wybory-prezydenckie-po-porazka-komorowskiego-nie-partii,nId,1824625
    • i jak, cieszycie się? Ja cieszę się, głownie ze wzgledu na slaby wynik Jarka.
    • Ktoś chyba powinien się leczyć ;) wiadomosci.onet.pl/2207367,11,kaczynski_komorowski_zostal_wybrany_przez_nieporozumienie,item.html
    • tak mnie wieczorem natchnęła a właściwie to członkowie PO - natchnienia dostarczają - Wypowiedź w dzisiejszych wiadomościach Grzegorza Schetyny, "albo Komorowski albo wojna" to już nie jest śmieszne a brzmi jak groźba. i to jest polityka miłości w zgody w wykonaniu PO
    • wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/komorowski-wzywa-do-debaty-u-mnie-nazywalo-sie-to-,1,3240771,aktualnosc.html łomójbozekochany...niech on już lepiej zamilknie... Czy Platforma nie może zatrudnić kogoś, kto w odpowiedniej chwili go będzie kopał po kostkach ewentualnie wcześniej pisał przemówienia? Pieniędzy im szkoda czy co?
    • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,5280477,Komorowski__Prezydentura__Nie_mowie__nie_.html Hm, i co wy na to? Nie wiem, czy to nie byłaby lepsza kandydatura od Tuska.. pytanie oczywiście do zwolenniczek i symaptyczek PO ;) Wolę z góry uprzedzić ;-)
    • To znalazłam na blogu Wojtka Orlińskiego. Jak się ma porządny rząd i dobrego prezydenta to damy rade i 1500 pobudować. "Rozpaczliwe poszukiwania argumentów niehelikopterowych przez prawicę czasem prowadzą w publicystyce do żartów o obietnicy rozpoczęcia budowy „1000 km w ciągu 500 dni” z kampanii Komorowskiego. Z tej okazji zauważę, że deklaracja Komorowskiego w mediach pojawiła się 2 lipca. Od tego czasu ruszyła budowa 89 km autostrad i dróg ekspresowych: 7 lipca 35 km A...
    • Zagłosowałybyście czy nie?
    • by żyło się lepiej - swoim wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komorowski-przyznal-sobie-83-tys-zl-nagrod,wid,12482803,wiadomosc.html?ticaid=1a8b0
    • Świetnie wygląda na tym zdjęciu:) Co to znaczy stylista,wizażysta i photoshop:) polki.pl/viva_bk_artykul,10003964.html
    • wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najwieksza-wpadka-Bronislawa-Komorowskiego,wid,12951329,wiadomosc.html Niezły tekst ;)
    • Że Jarosław Kaczyński poprzez swoje ruchy pokazuje, że trudno mu zachować przyjęte zasady savoir vivre? Że sprawia wrażenie cholernie fałszywego człowieka? Chyba niezbyt nadaje się do publicznych wystąpień. Z kolei patrząc na Komorowskiego można stwierdzić, że wystąpienie publiczne przychodzą mu z łatwością, nie popełnia tylu błędów językowych co przeciwnik.
    • Czy Bronisław Komorowski jest spokrewniony z Mają Komorowską? czy to ten sam hrabiowski ród?
    • www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna/394537,wpadka-prezydenta-historyka-komorowskiego-konstytucja-3,id,t.html Nie mamy (Polacy) coś szczęścia do tego urzędu. Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński - każdy to osobna historia. A teraz Komorowski.... Czy w innych krajach też takie nasilenie? Czy to tylko u nas takie prezydenckie fatum? No może George Bush daje radę w tym rankingu wpadek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się