Forum Regionalne Lubelskie Lublin Lublin
ZMIEŃ
    komorowski

  komorowski

  (40 wyników)
  • jak mówi? Mam nadzieję że tak. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8264944,Traumatolog__Kaczynski_modelowo_przezywa_traume__tyle.html
  • WWF przdsatwił ekspertyzę, która pozwala lepiej zrozumieć przyczyny nieskuteczności ochrony przeciwpowodziowej w naszym kraju. To ważne, bo powodzi w Polsce ma być coraz więcej. Polecam tekst:
  • Zbliżająca się kampania będzie ostrym starciem dwóch kandydatów: Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego, ocenił Włodzimierz Cimoszewicz w "Kropce nad i" TVN24. Były premier ma jednak nadzieję, że zwycięży obecny marszałek Sejmu. - Być może Komorowskiemu brakuje charyzmy, jak mu się zarzuca, być może prochu nie wymyśli, ale Polski nie podpali - mówił Cimoszewicz.- To byłby (J. Kaczyński) prezydent bardzo mocno nas dzielący. To byłby prezydent, który jeśli byłby wierny t...
  • a niech tam się cieszy, niech sobie Ponosi
  • Szanownym redaktorom GW zanim coś napiszą proponuję poczytać komentarze na własnych stronie, bluzgi i obelgi to norma i to ze strony głownie zwolenników opcji PO. Postuluję żeby nie iść drogą red. Hołdy i nie używać taniego języka tabloidowego i naciąganej retoryki w stylu "skandal" oraz wykorzystywać opinie nieobiektywnego prof. Hartmana. Poziom redakcyjny i rzetelność dziennikarska sięgnęła mulistego dna.
  • Bronek hr.Komorowski de Valgodesco i tak przegra z Jarosławem
  • najpierw mówił ,że wychodzimy z NATO dzisiaj chcąc zacytować Jarka zamiast powiedzieć "tam gdzie stało ZOMO" ,POwiedział "tam gdzie stało NATO" jeszcze kilka dni i usłyszymy ,ze nie kandyduje na Prezydenta tylko na szefa NATO he he NATO w wydaniu Bronka - Notorycznie Elepecie Trąbię Otumańcom
  • Bóg się zaś zastanawia nad napisaniem listu do chrystusa Narodów w sprawie wsparcia Komorowskiego w drugiej turze... ... hmm... a ja mam swoje zdanie i zgodnie z nim zagłosuję tak jak bede uważał ja a nie instancje niskie czy wysokie... w końcu toż to mój głos mój i już.
  • Ot taka malutka manipulacja Gazety Wyborczej. Pan Wojciechowski jest od lat członkiem Platformy, a o tym gazeta nie wspomina. Tak mamy sensacje, a z informacją o przynaleznosci partyjnej bylaby zwykla, ale pelna informacja o tym, ze członek partii popiera swojego swojego partyjnego kolege.
  • Sąd w trybie wyborczym nakazał Jarosławowi Kaczyńskiemu sprostować zdanie, w którym mówił, że Bronisław Komorowski chce "służby zdrowia prywatnej, sprywatyzowanej". "Jest to zdanie nieprawdziwe" - byłemu premierowi nakazał powiedzieć sąd. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości ma sprostowanie zamieścić w między godz. 19 a 21 w TVP1 i TVN w czasie 48 godzin od uprawomocnienia się wyroku. Ma je również przesłać Polskiej Agencji Prasowej. OK, ale PiS znow chce wnosic apelacje. "Prawo pra...
  • uwaga na Komorowskiego,Polska wychodzi z NATO
  • Od prezydenta Kaczyńskiego będzie się różnił wyglądem, od prezydenta Kwaśniewskiego - zachowawczością, od Wałęsy - rozsądkiem. Bronisław Komorowski jest miłym starszym, godnie wyglądającym panem, ze specyficznym poczuciem humoru i - niestety - pewnym talentem literackim. Uwielbia pisać wiersze i jest to - w jego rozumieniu - najlepszy sposób komunikacji, zwłaszcza w sytuacjach, których nie rozumie. To rozładowuje atmosferę, wszyscy się uśmiechają - sprawa jest rozwiązana. Spraw ...
  • Wolę z mądrym zgubić, niż głupim znaleźć! O durnocie w spocie. Chcesz się przyjrzeć głupocie. Znajdziesz ją w spocie. Na dziś. Zbyś PyŚ. Lechujarek. Kolekcjoner fujarek. Niezdarka Lechujarka. Zawód pielęgniarka. Miała dosyć PySiu. Z PO lżej PyŚ misiu. Na PeO zagłosowała. Uwierzyła w liberała. Nie minęły dwa lata I jak krowa łaciata. Zmieniła zdanie. Zagustuje w sianie. W plewach odsianych wartości. PyŚ pseudosolidarności. Żeby rzuciła rydzoprawicę. Zagłosowała ...
  • Na porażkę Platformy składa się kilka czynników: 1. Totalny marazm i bezsens w zarządzaniu miastem /marionetkowa prezydentura p. Wasilewskiego/ 2. Brak stworzenia lobby na rzecz lubelszczyzny /utrata lwiej części dofinansowań na rzecz woj. zachodnich/ Błazeństwo p. Palikota byłoby do wybaczenia, gdyby coś prócz tego dla Lublina i województwa zrobił.
  • Order za co? Za to, że jako taki genialny prezydent nawet nie ubiegał się o drugą kadencję?
  • legitymizuje chore wybryki Kaczyńskiego zapraszając go na rozmowy. Psychicznych izoluje się a nie prosi o to by nimi przestali być. Jeśli już Prez. Komorowski zaprosił liderów PSL, SLD i PO to uważam że po to by stworzyli wspólny front przeciw choremu na główkę. Normalne media również powinny totalnie zignorować świra. Bez dostępu do mediów on nie istnieje. Po co karmić trola i jego trzodę?
  • Pierwszy zamiast kierować akcją ratowniczą kazał się powodzianom ubezpieczać (1997r.), drugi twierdzi,że jak była powódź w tamtym roku to ludzie się przyzwyczaili, a woda ma to do siebie, że spływa do morza (2010). Teraz żadna powódź nam nie straszna!
  • Prezydent Obama pogratulował prezydentowi Komorowskiemu zwycięstwa i zaprosił go do złozenia wizyty w USA. Cieszycie sie ,lubelscy internauci z forum?
  • Szkoda że Rydzyk nie wyciszył siebie i swojego radyja. Trochę zadumy nad tym co się stało z jego ulubioną "czarownicą" i "szambem (które myślało że jest perfumerią") by się przydało.
  • To naprawde ladny gest ze strony Prezydenta ze uczci pamiec abp J. Zycinskiego ktory wyroznial sie tak pozytywnie z calego tego smutnego zgrupowania rozpolitykowanych i pazernych ksiezy. Czesc pamieci abp J. Zycinskiego !

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się