Forum Kobieta Feminizm
ZMIEŃ
      komorowski

komorowski

(10 wyników)
    • www.pardon.pl/artykul/11587/komorowski_publicznie_o_kobietach_to_byly_kaszaloty Przyjechał dziadu z patriarchalnego skansenu i musiał na żywo zobaczyć, ja kto "kobiety z mężczyznami równi rangą". Nadziwić się nie mogąc oczy przetarł ze zdumienia i rubasznie się śmiejąc z egzotyki zjawiska postanowił opowiedzieć w kraju nad wisłą jakie dziwy zobaczył. Bo dziadu przyzwyczajony do kobiet, których celem życia jest dbanie o urodę by podobać się swoim mężom i osiągnąć sukces reprodu...
    • www.feminoteka.pl/readarticle.php?article_id=863
    • No dobra, dla mnie w sumie jest, ale patrzcie- są ludzie, którzy uważają go za liberalnego*! O [i]" Zdjęcie Bronisława Komorowskiego zestawione z fotografią usuniętego płodu - takie billboardy od kilku dni krążą na lawetach po Warszawie. To akcja antyaborcyjnej organizacji PRO - Prawo do Życia, która uważa, że kandydata PO dyskwalifikuje poparcie dla aborcyjnego kompromisu. Bronisław Komorowski przyznał w jednej ze swych publicznych wypowiedzi, że jest zwolennikiem obowiązujących o...
    • wiadomosci.onet.pl/1904050,11,item.html To ja już tego nie rozumiem, czy w hrabiowskich rodzinach kobiety i dzieci są własnością pana hrabiego i nie wolno im się bronić samodzielnie? A jak pan hrabia na lwy i bawoły do Afryki jedzie, to zastępcę mianuje czy co?
    • Marszałek Komorowski jest grafomanem, natomiast dyskusja… tzn. ten… no ten cały dyskurs parytetowy to jakaś chyba farsa jest. Chodzi o to, że wspomniany marszałek postanowił poświęcić swą najnowszą fraszkę właśnie tematyce parytetów. Fraszka brzmi następująco: „Nie mogę zrozumieć, po co wam kobiety Jakieś nowomodne płciowe parytety Skoro w Polsce zawsze nie my kobietami Rządzimy na co dzień – lecz kobiety nami Ale jeśli chcecie władzy, to ją bierzcie Zdobądźc...
    • Prezydent przy okazji zapewnień, że w wyborach samorządowych będzie głosował na kobiety: "Coś jest z tą polską demokracją, nie tylko polską, że na jedną nóżkę - akurat ładną, zgrabną nóżkę kobiecą - troszkę nie tak mocno stąpa".
    • "To chyba Curie Skłodowska musiała wymyślić w kuchni" - prezydent Kaomorowski www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/chyba-curie-sklodowska-wymyslila-to-w-kuchni-prezydenckie-eksperymenty-z-jajkiem,567373.html?playlist_id=14051 Ten nasz "rubaszny" prezydent jak nie Obamie radzi żony pilnować , to Hollandowi przypomni gdzie każdej kobiety (nawet podwójnej noblistce z chemii i fizyki) jest "środowisko naturalne". Prezydenta etykieta nie obowiązuje ? czy wąsy mu przeszkadzają w myśleniu ? a może prezyde...
    • Wiem, że nie ma tu zbyt wielu zwolenników nawet nie konkretnego kandydata, ale samych wyborów prezydenckich - w takim składzie. Jednak zalinkuję - jak kto chce, niech sobie zrobi szybki test na obecność;) Za forum obok - www.test-wyborczy.pl/ I jeszcze takie spostrzeżenie - mimo że mam w poważaniu panów i ich nibyprogramy/obiecanki, to jednak wyszło mi jak się spodziewałam raczej. A na forum obok dużo osób zdziwionych, że wyszedł im pewien oszołom a nawet trzech oszoło...
    • W Rzeszowie Bronisław Komorowski spotkał się ze studentami. Wkleję Wam fragment, który zwrócił moją uwagę. W sumie nic nowego, ale mimo wszystko wydawało mi się, że akurat kandydat PO będzie unikał takich buraczanych odzywek. "Dyskusja po jego wykładzie zahaczyła o równouprawnienie kobiet i mężczyzn. Jedna ze studentek opowiedziała, że nie chciano jej przyjąć do straży pożarnej, dlatego tylko, że jest kobietą. Komorowski tłumaczył, że równouprawnienie jest ważne, ale trzeba pamiętać, ...
    • Wkurza mnie to, że ostatnio pojawiają się na FK np. dyskusje na temat wyglądu Komorowskiej, komentarze są oczywiście niepochlebne. Ja rozumiem, że pierwsza dama reprezentuje męża. Ale dlaczego, jeśli żona kandydata nie jest smukłą, piękną sylfidą, od razu szydzi się z jej wyglądu? Wybieramy prezydenta, czy Mistera i Miss Universum?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się