Forum   konie

konie

(45 wyników)
 • Oczywiście że są najcenniejsze i najpiękniejsze. Tak było od wieków. Tylko zostało ich niewiele i nieliczni hodowcy dali radę w czystej linii je rozmnożyć, bo w czasie wojny niemcy pokradli prawie wszystkie. Niemalże wszystkie ich konie są krwi polskiej. Tyle że nie potrafią z nich zrobić pożytku.
 • A moja ksiezniczka trzyma mojego konia w wymalowanych paluszkach i nie moze sie nadziwic ze ona taki dorodny i piekny...ostatnio tak go wycalowala i oznajmila ze nigdy go nie sprzeda na zadnej aukcji nawet za rekordowa kwote.
 • Co to za moda ostatnio panuje? Wszyscy smarują się jakąś maścią dla koni... Podobno pomaga na wszystkie dolegliwości. Wiecie coś na ten temat? Wczoraj znajoma chciała mi wysmarować bolące korzonki nerwowe ale jakoś udało mi sie ja do tego zniechęcić.
 • taki do jazdy wierzchem dla amatorów - zdrowy , dobrze utrzymany,,
 • Dziwni jacyś. Trzeba im podesłać polskich polityków, urzędników i ekonomistów. U nas PKB wzrasta o 1,7%, a tam widać, nie radzą sobie. Ktoś wie jakie podatki płaci się w Dubaju prowadząc firmę?
 • Auta z Rumunii też schodzą jak świeże bułeczki... ba na niektóre trzeba nawet czekać. I co to znaczy, że zarówno Polska jak i Rumunia to potęgi motoryzacyjne?
 • Karbonu? Co to jest karbon? Wiem co to sw wlokna weglowe ale karbon kojarzy mi sie tylko z angielskim "carbon" ktore w normalnym (nie slangu) angielskim oznacza wegiel. Swoja droga bardzo fajnie, ze ktos w Polsce zaczal robic fajne samochody. Jest firma Kimbex ktrora robli repliki roznych aut, jednak uwaza, ze sprzedanie czegos pod wlasna marka moze byc niezly biznesem. Z reszta wydaje mi sie, ze w tym dziale rynku mozna cos zarobic, przykladem moze byc Ariel Atom.
 • Planujemy przenieść się z Warszawy do Gdańska, obecnie syn jest rehabilitowany na Niekłańskiej (tam też miał operacje stóp końsko- szpotawych).Szukamy w Gdańsku dobrego chirurga-ortopedy, który mógłby nas "przejąć", a także lekarza rehabilitacji i rehabilitanta. Niestety nie jesteśmy zamożni i musimy oprzeć się na tym co oferuje NFZ. Jak to wygląda w Gdańsku, i gdzie powinniśmy się zgłosić?
 • kto mi wyjaśni, co miał na myśli NFZ, kiedy zamieszczał w moim kontrakcie na nocną i świąteczną pomoc lekarską takie świadczenie: "Opiniowanie i orzekanie o stanie zdrowia w uzasadnionych przypadkach". Jaki to może być uzasadniony przypadek wystawiania takiego czy innego orzeczenia /zaświadczenia w środę o godz. 21 lub w niedzielę o porze dowolnej? Ja nie umiem wymyślić; pomoże ktoś?
 • Co byście tutaj nie napisali, jedno jest pewne. Oto mamy koniec dobrobytu na kredyt, Na razie w USA. Przyjdzie czas i na nasze mocarstwo ekonomiczne, w którym rząd wisi u brukselskiego cycka i zachęca ludzi, żeby zadłuzyli się do końca zycia, a nawet na jeden dzień dłużej.
 • Jakie ożywienie skoro rząd sam prognozuje, że wzrost bezrobocia będzie trwał przynajmniej do końca 2010 r. Uzasadnienie projektu ustawy o pomocy państwa w spłacie niektórych kredytów mieszkaniowych udzielonych osobom, które utraciły pracę, przynosi ciekawe dane: [i]Prognoza liczby bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy: Czerwiec 2008 1 455 tys (wartość na koniec okresu). Maj 2009 1 754 tys. Grudzień 2009 1 895 tys. [b]Grudzień 2010 2 195 tys.[/b] [/i] Czyli do ...
 • "choroba psychiczna" to błąd semantyczny Psychiatria to nowa religia, zamiast duchownemu, spowiadasz się teraz psychiatrze, zamiast grzechu masz zaburzenie psychiczne, zamiast biblii jest ICD10, zamiast bóg pracował 6 dni a 7 odpoczywał, bóg pracował 20 lat od 6 do 19, 21ego roku jak zobaczył co stworzył to dostał trichotilomanii, zamiast komunii masz stygmatyzacje, zamiast miłości masz trankwilizacje, a zamiast wina jest z rana perfenazyna, zamiast opłatka garść seroxatka. Ws...
 • Chciałam wam coś pokazać dziewczynki!! Zdjęcia, a tak naprawdę fotomontarze znanych zdjęć niby anorektyczek- jeanluc.croix.free.fr/comparaisonimages.htm Te po lewej to rekonstrukcje oczywiście! Pozdrawiam!!
 • Nasza rehabilitantka poleciła nam dla mojego synka koniki. Franek ( 29 tc , 1350 wylew I/II stopień ,leukomalacja okołokomorowa)Rozwija się wolno.Ma onm w części brzusznej co utrudnia mu siedzenie, ale posadzony nie przewraca się już.O raczkowaniu nie ma jeszcze mowy bo nie jest w stanie podnieść się na rączkach. Pojechaliśmy wczoraj na zajęcia z hipoterapii ale rehabilitantka nie przejawiła zachwytu możliwością pracy z Frankiem. Twierdzi ,że jest za mały, i może lepiej poczekać. Opróc...
 • Kaczyńscy chcą wykończyć. państwo polskie - szkoda gadac. co wygaduje. czemu czegoś się ode mnie oczekuje, jak ja o nic nie proszę polskiego państwa? a na dodatek ten Anglik zagłodził tyle koni. no po prostu parabelka. albo magnum. albo bez telefonu i telewizji. i wciąż nikt nie widzi, że to tylko układny mundurek, a naprawdę jest bardzo juz źle. /bertranda - wal się/
 • No właśnie mamy efekt pogrywania sobie na indeksie przez "ustawiaczy" Oni zarobili co swoje, przyszli inni. Inny styl grania, nie chodzi o to że spadki. Ale też:-) indeks wraca do normalnego poziomu. Obrót robiony również zleceniami od inwestorów trochę bardziej długoterminowych. Malejący lop na kontraktach wskazuje na powolną realizację zysków inwestorów zajmujących krótkie pozycje. Jak myślicie? Kto ostatnio zwiększał Lop sprzedając krótkie? Kto wiedział że przyjdą takie dni co krótki...
 • udowodnione przypadki pedofili wśród młodych kaczek krzyżówek. Myślę że temat ciekawy więc zakładam
 • Ludzie czytajcie co podpisujecie ! Zawsze i tak najważniejsze piszą maczkiem na końcu długiej umowy...
 • proszę o radę (to nie żart). Moja 11 córka od roku jeździ konno + - 4 godziny w tygodniu. Właśnie zobaczyłam, że jej piękne, proste jeszcze chwilę temu nogi zaczynają wykrzywiać się w kolanach (zrobiła się między nimi szpara). Czy to może być efekt uboczny jazdy konnej. Jeśli tak: czy jeśli rzucimy te konie, to proces się zatrzyma, albo cofnie? Czy pomoże gimnastyka korekcyjna? Co mam robić? Proszę o radę lekarza ortopedę. Czekam z niecierpliwością. Lidka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?