Forum   kuźniar

kuźniar

(20 wyników)
 • fragment wywiadu z Kuźniarem dzisiaj na onet.pl: [i]"X Factor" to w końcu uczestnicy. Co zrobiłeś Michałowi Szpakowi, że chodził do gazet i żalił się na ciebie? Podobno usłyszał, jak rozmawialiśmy na jego temat w prywatnej rozmowie. Ale nie użyłem tego wulgarnego słowa, które przytaczał w wywiadach. On sam nie wie do końca, w którą stronę pójść ze swoją seksualnością, a jak mu to powiesz, to się oburza. Nie powinien mieć pretensji. Na castingu w marcu powiedziałem mu, że jak go zobaczy...
 • Rozmowa reportera tvn24 z grupą dzieciaków wyjeżdżających na wycieczkę szkolną. Pyta się: - co jest w tych torbach, ksiązki? dzieci: - nie! głos J.Kuźniara ze studia: - swierszczyki... Skąd pochodzi ten burak?
 • Cytat z dzisiejszego poranka: 'Obrońcy krzyża, którzy kilka miesięcy modlili się pod Pałacem Prezydenckim, po ujawnieniu raportu MAK-u oczywiście nie mogli sobie darować i zjawili się tam wczoraj. Domagali się dymisji rządu. Nie nawoływali tym razem, by premier strzelił sobie w głowę, ale może jeszcze nadrobią zaległości.' Kuźniar, jesteś zerem a nie dziennikarzem!
 • odkąd prowadzi wieczorne programy, zwróciłam, mimo woli, uwagę na to, że jego ręce żyją własnym życiem, a pan Kuźniar własnym. Nie wiem, może się czepiam, ale czy ta gestykulacja jest do opanowania? trochę na nerwowego wygląda
 • Pewnie jak większość Polaków, oglądałem w sobotę rano TVN24. Nie wiem czy prowadzący program był na jakimś kacu, ale to co ten klient wyprawiał przechodziło ludzkie pojęcie. Wyluzowany, na jakiś humorku, relacjonował wydarzenia. Podczas rozmów z załamanymi bliskimi ofiar, gdy nie było 100% pewności, że prezydent nie żyje pytał o to, kto jakie będzie zajmował stanowiska w państwie. Rozmówcy wielokrotnie zwracali temu panu uwagę na niestosowność takich pytań. W kierunku rozmówców padł naw...
 • Jak już chcesz Jarku zażyć redaktora naczelnego Tygodnika Powszechnego ks Adama Bonieckiego jakimś niesamowitym pytaniem i popisać się erudycją i błyskotliwością podczas transmisji mszy św z pl.Piłsudskiego, to poczytaj katechizm, rekolekcje są wielkopostne nie wielkanocne. Po prostu ręce opadają.
 • Moim zdaniem oboje super - z klasą, poczuciem humoru, bez silenia się na sztuczny luz. "Rozmowy w tłoku" kiepskie. Jaka jest Wasza opinia?
 • Tak sobie wczoraj, kątem oka, oglądałam RBP na TVN 24 i muszę przyznać, że JK to chyba idealny jest :) Przystojny, inteligentny, dowcipny. Po prostu facet dla mnie :)
 • mamy oto dwóch prowadzących poranek w tvn24. Pan Kuźniar - młoda krew - dla mnie świetny. Na luzie, z pomysłem, po prostu fajny - miło włączyć rano tv i zobaczyć i posłuchać kogoś tak fajnego. I Pan Porada. Sztywny, sztuczny, mam wrażenie że cały czas kogoś udaje i o zgrozo - nieudolnie próbuje naśladować luźny styl bycia Kuźniara. Ale to mu bardzo nie wychodzi. Panie Porada - trochę naturalnego luzu i niepodglądania kolegów - lepszych kolegów życzę.
 • akademiku i nie był w wojsku. To niestety widać.
 • Takie odnoszę wrażenie. To jego wymuszone dowcipkowanie jest na ogół żałosne. Z drugiej strony do programu informacyjnego nadaje się idealnie, bo tam właśnie takie cechy są potrzebne.
 • Nie potrafi przedstawic podstawowych statystyk dotyczacych wyborów. Wyszlo mu ze wg plci było 104% wyborców :)) Niech go ktoś zabierze!! wg wykształcenia bylo ponad 200% wyborców.
 • ktos z was wie?nie bylo mnie troche,wiem,ze w okolicach kampanii byl,a teraz nie moge trafic na niego.
 • 7.00-7.15 to moment, gdy włączam TV na paręnaście minut, by dowiedzieć się, co słychać. Niestety TVN24 oferuje mi w tym czasie informacje o korkach (po co, przecież każdy swoje miasto zna, a na co komu widok na inne), jakieś śmichy chichy z pogodynkami (po co, przecież widzę jaka pogoda jest za oknem i mam termometr), jakieś pierdy przysyłane przez internautów (po co, mało tego śmiecia jest na forach?), jakieś bezsensowne pogaduchy między prowadzącym a panią czytającą wiadomości (po co,...
 • Po kraju rozległo się westchnienie ulgi stek tysięcy polskich gejów. To byłby raczej wstyd dla branży gdyby ten bezbarwny drewniany kloc z trzema podbródkami byłby tez. A były daleko posunięte przypuszczenia. Szkoda ze TVN – opiniotwórcza stacja zatrudnia takich kołtunów. Może skoro już go nikt nie chce – TVN Religia………..?
 • Wyciąganie prywatnych bzdetów od Kuźniara w "Mieście kobiet" mogłem jeszcze przeboleć. Zbulwersowało mnie to że - jak przyznał sam Kuźniar - pojawił się w tym programie z czegoś w stylu polecenia służbowego, domyślam się że tym samym podyktowany był równie przykry udział Porady. Kuźniar już "po" przyznał - mogłem się nie zgodzić. TVN Style jednak nie widzi żadnego problemu i brnie dalej. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem dziś zajawkę kolejnego programu - obdzierają z prywatnośc...
 • Oglądamy? Kolega z Norwegii bardzo mi się podobał. Sablewska jakaś taka wystraszona i speszona. Czekam jak Kuźniar wypadnie w tego typu programie.
 • Ten człowiek to dramat jakiś jest. Nie wiem kto go na wizję wpuścił i przede wszystkim po co. Zero polotu, za grosz poczucia humoru, umiejętności dziennikarskich też żadnych.
 • "Chodź tu, Aldona. Dostaniesz Wiktora..." Tak elegancko i subtelnie pan Mariusz Walter, były pracownik "reżimowej" TVP, wywołał na scenę wdowę po p. Wejchercie. Wcześniej i później mieliśmy kilkuminutowy lans Plastic-TVN za pieniądze TVP. Ot, "wyższa, europejska " kultura...
 • Jeszcze przed programem można z dużym prawdopodobieństwem wystawić dobrą ocenę temu odcinkowi, pani Maria Czubaszek nie pozwoli się nudzić:)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się