Dodaj do ulubionych

J.Kuźniar/J.Porada

02.05.07, 08:16
mamy oto dwóch prowadzących poranek w tvn24.
Pan Kuźniar - młoda krew - dla mnie świetny.
Na luzie, z pomysłem, po prostu fajny - miło włączyć rano tv
i zobaczyć i posłuchać kogoś tak fajnego.

I Pan Porada. Sztywny, sztuczny, mam wrażenie że cały czas kogoś udaje
i o zgrozo - nieudolnie próbuje naśladować luźny styl bycia Kuźniara.
Ale to mu bardzo nie wychodzi.
Panie Porada - trochę naturalnego luzu i niepodglądania kolegów - lepszych
kolegów życzę.
Obserwuj wątek
    • digiman Re: J.Kuźniar/J.Porada 02.05.07, 12:39
      Zauważ droga zła_krolowo, że Kuźniar dołączył do zespołu TVN24 niedawno, a Jakub
      Porada jest od początku istnienia stacji i Poranki prowadzi od kilku lat tak
      samo dobrze. Nie pojmuję wiec jak mógłby kopiować "luz" Kuźniara....
      • zla_krolowa Re: J.Kuźniar/J.Porada 02.05.07, 15:34
        Drogi digimanie-
        Pana Poradę oglądam od dawna - wiem, że pracuje tam - chyba od początku
        istniena tvn24- cały czas tak samo sztuczny - ale ostatnimi czasy zauważyłam,
        że próbuje mieć ten luz. Zwróć uwagę - jeżeli Cię to interesuje oczywiście -
        np. podobne zagadywanie wywoływanych reporterów. Przykłady mogłabym mnożyć.
        I jak Porada irytował mnie zawsze - to teraz przekracza to granice.
        I dla wszystkich ograniczonych - tak, tak, mam pilota :)
        • digiman Re: J.Kuźniar/J.Porada 02.05.07, 15:45
          Cóż. Moja opinia o Jakubie Poradzie jest inna. Wprawdzie nie należy on do grona
          moich ulubionych prezenterów (wolę kobiety TVN24 :) ) to sądzę, że jest
          sympatycznym i dość wyluzowanym prezenterem. Właśnie dlatego on prowadzi
          najczęściej PorankiTVN24, dlatego on prowadzi Kalejdoskop, dlatego on oprowadzał
          po studiu podczas tzw Dnia otwartego TVN24 emitowanego niedawno przez Onet.pl
          • zla_krolowa Re: J.Kuźniar/J.Porada 02.05.07, 15:47
            oczywiście, rozumiem:)
            Ale chyba szefowie stacji podzielają moje zdanie,
            bo Kuźniar juz nie tylko jest porankowy, ale
            i robi w "dniu na żywo".
            Pan Porada chyba tylko o tym marzy skrycie.
            Jest na to za słaby.
                • kasiulek15 Re: J.Kuźniar/J.Porada 07.05.07, 13:56
                  Ja też niestety mam alergie na Porade ,zwłaszcza odkąd zaczął być taki
                  głupkowaty.Kuźniar to klasa sama w sobie .Dowód na to,że można być błyskotliwym
                  , inteligentnym,rzeczowym i swobodnym jednocześnie.
                  Porada ostatnio poprostu pajacuje.
    • esquire Re: J.Kuźniar/J.Porada 03.05.07, 09:08
      P. Kuzniar może i jest fajniejszy, ale ani jednego ani drugiego nie da się oglądać przez te reklamy, no zlitujcie się ciagle te same reklamy co 5 minut i jeszcze do tego tak wszystko ryczy, że już nawet na polsacie nie są tak głośno reklamy, a pamiętam jak kiedyś P. Walter mówił, że onie to mają super hiper urządzenia które powodują, że u nich reklamy nie są tak głośno i co P. Walter popsuły się?
      • news21 Re: J.Kuźniar/J.Porada 03.05.07, 19:53
        Nie wiem co sztucznego jest w J. Poradzie, ale jak ktoś go nie lubi, to
        proponuję go oskarżyć jeszcze o parę innych rzeczy. Jak to ludzie dokładnie
        wiedzą o czym ten Porada marzy. Zła królowa - złe oko.
        • zla_krolowa Re: J.Kuźniar/J.Porada 03.05.07, 21:17
          Tak, masz rację - nie lubię Porady.
          I moim zdaniem pozuje na dziennikarza pełną gębą -
          a taki z pewnością chciałby się znależć w dniu na żywo.

Ale dosyć już tego gdybania.
          I zapewniam Cię - moje oko wcale nie jest takie złe.....
          • digiman Re: J.Kuźniar/J.Porada 03.05.07, 22:26
            @zła_królowo - nie sądzę, żeby prowadzenie Dnia na żywo było jakimś szczególnym
            przywilejem albo awansem. Tak naprawdę jest to chyba pasmo o najniższej
            oglądalności, bo wtedy większość widzów jest poza domem. Dawno już pisano, ze
            właśnie Poranek gromadzi największą widownię, zapewne po części jest to zasługa
            p. Porady. To on najczęsciej prowadzi poranki i dlatego nie pojawia się w Dniu
            na żywo za często bo jak już ma wolne to odsypia :) bo jak to kiedys mówił,
            wstaje o 3.
            • zla_krolowa Re: J.Kuźniar/J.Porada 03.05.07, 22:56
              A mnie się wydaje, że dzień na żywo jest postrzegany
              bardziej na poważnie. Bo poranek - owszem - wymagający sporego obycia przed
              kamerą - ale jednak na luzie.
              No cóż - każdy może mieć swoje zdanie.
              Dla mnie lepszy jest Kuźniar- czego dowodzi w "majówkowych" porankach.
              Zobaczymy czym jutro popisze się Porada.
              Pozdrawiam digiman:)
    • jollaa Re: J.Kuźniar/J.Porada 04.05.07, 16:37
      Telewizja informacyjna "na żywo" to moim zdaniem najwyższa szkoła jazdy. Bo i
      rozmowy z przeróżnymi ludźmi i przeglad prasy, którym też można prowadzić tak,
      że zaciekawi się widza lub zanudzi. Prowadzący musi mieć też wdzięk, którego
      nie zastąpi żadna praca i silenie się na luz. Lubię p. Poradę doceniam jego
      pracę, ale nie ma ontego tego czegoś, co posiada p. Kuźniar. Dzisiejsza wizyta
      w Kaszubskim Parku była jeszcze jednym przykładem, jak trudno osiągnąć
      stan "przyjaźni" z widzem, który pan Jarek ma na pstryknięcie palcami.
      Porównałam dwa programy dzisiejszy na Kaszubach i z p. Kuźniarem w Kliczkowie.
      No i p. Kuźniar bije p. Poradę na głowę. Samam się dziwię, że dopiero
      teraz "odkryto" pana Jarka. Pewnie jutro znowu bedzie można go oglądac. Mam
      nadzieję tylko że nie przedobrzy.
      • news21 Re: J.Kuźniar/J.Porada 04.05.07, 18:47
        Który to jest ten Kuźniar? Blondyn, brunet? Oglądam TVN tylko wcześnie rano
        przed wyjściem do pracy i Porada utkwił mi w pamięci najbardziej. Facet jak
        facet. Sympatyczny. W ogóle w TVN superstarów jak dotąd nie zauważyłam.
    • aire1 Re: J.Kuźniar/J.Porada 05.05.07, 22:12
      Kuzniar jest fajny, ale Porada jest w tej chwili moim ulubionym prowadzącym z
      teamu 24. Bardzo lubie Poranki w wydaniu pana Porady i naprawde nie wiem do
      czego moglabym sie przyczepić; jest poważniejszy od Kuzniara bo starszy,
      bardziej zrownoważony, z pewnoscia on i Kużniar sa najlepszymi osobami z teamu
      24 do prowadzenia Poranków. Pojawił sie kilka razy Lukasz Grass, nie pasował
      tam. Nie wiem czy wiecie ze jakub Porada niedlugo zadebiutuje jako pisarz?
    • janstan1 Re: J.Kuźniar/J.Porada 01.07.07, 10:48
      Bardzo mnie męczy styl bycia Pana Kuźniara. Nie znoszę takich "dusz
      towarzystwa", które nawet na mszy w kościele starają się znaleźć w centrum uwagi.
      Przerywa innym, dogaduje i jako facet kompromituje się swoim kompletnym
      dyletanctwem na temat sportu.
      Pewnie w czasie meczów szydełkuje albo ogląda 896 odcinek " Na Wspólnej".

Dziś rano z zażenowaniem widziałem jak dziennikarze męczą się z kolegą, który
      raz dla żartu zatytułował koleżankę profesorem, a za chwilę opowiadał jakieś
      bzdety i opóźniał serwis informacyjny, albo zagadywał Zubilewicza na tematy
      sportowe zabierając czas przeznaczony na rzeczony serwis sportowy itd itp.

Wydaje mi się, że ten Pan jest niespełnionym komikiem, który pomylił programy.

• hirundo82 Re: J.Kuźniar/J.Porada 01.07.07, 11:54
      Nie rozumiem pretensji do J. Kuźniara. Ludzieee!!! Program poranny z natury
      rzeczy powinien być trochę luźniejszy, żeby nie dołować od rana, a red. Kuźniar
      jest właśnie na takim niewymuszonym luzie. A Poradę lubię, chociaż trochę się
      wypalił i programy prowadzi coraz senniej.
      • ankas4 J.Kuźniar-OK /Małgorzata Telmińska mnie dobija 01.07.07, 12:09
        J.Kuźniar-OK /Małgorzata Telmińska mnie dobija, dobija mnie ostatnio ta Pani ,
        po pierwsze wyglada ostatnio w relacjach na zywo jakby dopiero co wstala: wlosy
        wzburzone, wzrok jakis nieprzytomny! A ostatnio tez jakos odnosze wrazenie , ze
        jest znudzona w tych swoich relacjach...

Kuzniar jest super , jakos tak milo sie go slucha, jego wypowiedzi nie sa
        irytujace choc czesto bardzo pewne siebie , jednak nie wywoluje to zlosci ale
        poblazliwy usmiech!

Pozdrawiam
    • confused.girl Re: J.Kuźniar/J.Porada 01.07.07, 13:01
      Porade uwielbiam. Jest inteligentny, z poczuciem humoru i po prostu sympatyczny.
      Poranki z nim są super, a jeszcze lepsze jego rozmowy z gośćmi w studio.
      Dokładnie wie, jakie pytanie i kiedy zadać;)
      No a niestety Pana Kuźniara nie kojarzę, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat
      jego wspaniałego wg złej królowej poczucia humoru i luzu:)
    • smettka Re: J.Kuźniar/J.Porada 07.07.07, 23:29
      Polowa tego watku wyglada jak celowy pean na czesc pana Kuzniara,
      napisany "niewidzialna reka pana K.".

Jest jedna "zaleta": jako nalogowy ogladacz newsow, ktory codziennie po
      przebudzeniu wlacza TVN24, WRESZCIE dowiedzialam sie jak sie pan K. nazywa, bo
      do tego watku nie wiedzialam. Czyzby inni widzowie, zaczynali dzien od czytania
      kto do nich mowi ze szklanego ekranu? I wszyscy swietnie znaja red. Kuzniara?
      Mhmmmm...

Po drugie: bardzo mi sie podobaja glosy wzywajace do przydzielenia panu
      Kuzniarowi popoludnowiego programu. Ciesza tacy troskliwi widzowie. Jak szkoda,
      ze nikt nie zaproponowal, zeby poprowadzil "Fakty"...
      • wioskowy_glupek Re: J.Kuźniar/J.Porada 08.07.07, 01:17
        Oj smerfetka zazdrosć to nieładne uczucie ;D

Ja tam lubię zarówno Poradę jak i Kuźniara. Przyznaję, że do Porady musiałam sie przekonać a Kuźniara polubiłam od razu. Ale uważam że obaj świetnie prowadzą :)

Czy tylko mnie Porada przypomina Barneya z Flintstoneów :x ???
    • madee1 Re: J.Kuźniar/J.Porada 09.07.07, 11:01
      Ja bardzo lubię obu (choć może Kuźniara ciut bardziej), generalnie formuła
      programu i sposób prowadzenia bardzo mi odpowiadają. Smettka i news21, dajcie
      spokój z tą spiskową teorią dziejów, więcej swobody i luzu życzę.
    • huraaa Re: J.Kuźniar/J.Porada 10.07.07, 19:40
      Czy Kuzniar to jest ten... chamowaty (przepraszam za slowo, ale tylko ono
      oddaje "wdziek" tego pana)? Ten, co dogryza Ormenie, jest sztucznie luzacki i
      ma prostackie odzywki na wizji?
    • kkokos Re: J.Kuźniar/J.Porada 12.07.07, 16:27
      Kuźniar jest po prostu bystrzejszy od Porady i tyle. Zanim go nie zobaczyłam,
      Porada bardzo mi się podobał, choć jego upodobanie do tłumaczenia grepsów z
      tytułów w gazetach mnie dobijało, ale w sumie ciepły, miły gość. Kuźniar
      okazał się nie tylko ciepły, ale i lżejszy, sympatyczniejszy, bystrzejszy,
      dowcipniejszy i w ogóle szkoda go na weekendy!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka