Forum Auto-Moto Motocykle
ZMIEŃ
      lakier

lakier

(15 wyników)
    • Witam!!! Mam proste pytanie. Jak polerujecie aluminium to lakierujecie je po tym czy nie. Wiadomo- lakierowane nieco matowieje a o nielakierowane podobno trzeba strasznie dbac. Kiedys mialem motor w ktorym wypolerowalem rame bez lakierowania i przez cala zime nic sie nie zmienilo jesli chodzi o wyglad ale niestety zaraz na poczatek sezonu go sprzedalem, wiec nie mialem okazji przetestowac jak to sie sprawuje podczas eksploatacji. Z gory dzieki za pomoc!!! POZDROWIONKA!!!
    • ...NO? INTERESUJĄ SIĘ MECHANIKĄ?INNOWACJAMI, BUDOWĄ URZĄDZENIA KTÓRE DOSTARCZA IM TYYYLE PRZYJEMNOŚCI(MOWA O MOTOCYKLU:))?? ...ZASTANAWIA MNIE TO, BO SAMA WOLAŁABYM CZASEM BYĆ CHŁOPCEM. MĘŻCZYŹNI NIE TRAKTUJĄ NAS POWAŻNIE!!!
    • Czesc Od jakiegos czasu mysle o zakupie tankbaga. Jak sie z tym generalnie jezdzi, czy bardzo utrudnia jazde? Czy tankbag trzyma sie mocno zbiornika? Czy ogranicza predkosc? Na co zwracac uwage przy zakupie? Czy tankbag nie powoduje zarysowan na lakierze zbiornika? Moto Fazer FZ6s. Z gory dzieki! Pozdro, Klimek.
    • Mam pytanie. Czym najlepiej skleić drobne pęknięcie w owiewce? P.S. Motocykl przewalił mi się na jeden bok w garażu i niestety porysowalo się dość mocno prawe lusterko, strzeliły trzy plastikowe kołki mocujące szybę oraz powstało kilkucentymetrowe pęknięcie na górze owiewki. Muszę go teraz doprowadzić do stanu pierwotnego bo jest to maszyna brata, który za dwa tygodnie wraca do kraju i jeżeli zauważy, że coś jest z jego sprzętem nie tak to niewątpliwie powiesi mnie za jaja - cze...
    • Nie no bez paniki:) Ale fakt faktem moja ukochana siostrzenica przejechala mi jakims zelastwem po lakierze (na plastiku) i moze wiecie czym to naprawic? Rysa nie jest duza ani gleboka ale jest:/ chce to zrobic bo moto kupilem 4 dni temu i nawet go jeszcze do Polski nie sprowadzilem... Moto ma kolor czarny:) Aha za rady zebym szedl do lakiernika to ja dziekuje:)
    • Zbliża mi się czas gdy będę musial sie zastanowić nad malowaniem motorka. I ostatnio wpadł mi w oko samochód pomalowany farbą typu kameleon - tj. taką, ktora zmienia barwę w zlażności od konta pod którym na nia patrzymy. Mój problem polega na tym, że nie umiem sobie wyobrazić motocykla pokrytego taka farbą. Dlatego Rzucam tu pytanie czy nie uważacie że to może straszna wieś? (na mojej wsi nikt nic nie wie) No i czy ktoś z Was orientuje sie ile kosztowałoby pomalowanie motocykla tak...
    • Przed nalepieniem tankpad-a chciałem usunąć nalepki typu "przeczytaj instrukcję zanim odpalisz" ;). Odmoczyć nie idzie, drapać pazurem też nie mam ochoty, benzyną extrakcyjną i rozpuszczalnikiem nie chcę żeby nie uszkodzić lakieru. Macie jakiś patent? Pzdr
    • no tak... po dwóch miesiącach zachłyśnięcia się jeżdzeniem i radości z tego, ze kednak nie tak łatwo o glebę jak sie początkowo wydawało... spojrzałem na Yamahe krytycznym okiem... to, że obłocona i oblepiona muchami, to wiadomo... ale wszystkie chromy i aluminum matowe, z jakimiś zaciekami i wżerami... nie wygląda to zbyt estetycznie... więc oprócz wożenia dupy wypada zadbać o moto.. prosze o pomoc i opinie czym myjecie lakier, felgi etc... a czego uzywacie do polerowania elementó...
    • Jestem szczęśliwym nabywcą Hondy Rebel CMX 250 z roku 87:) motocykl jest w niebywale dobrym stanie(jak na swój wiek) jeśli chodzi o lakier, silnik też pracuje bez zarzutu(no ale to domena TYCH silników). Chociaż niewielki gabarytowo świetnie wygląda. Jedyny problem to niewielki wyciek paliwa z baku zaraz przy kraniku. Czy można to jakoś uszczelnić bez wyciągania ciężkiej artylerii(spaw itp)?? Baardzo proszę o radę! Karol
    • Witam:) otóż kumpel chce wypolerowac aluminiowe felgi w moto. Jak sie do tego zabrac? Czego uzyc? Za wszystkie odpowiedzi na temat bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam
    • Witam.Czy ktoś może zna adres pożądnej lakierni w Szczecinie.Remontuje SHL M11 i chce założyć ładny lakier (jak w oryginale zn. dwubarwny ze szparunkami).Przydadzą sie też rady odnośnie szkiełkowania i chromowania. Pozdrawiam.
    • Witam Może macie jakiś pomysł jak uzupełnić odpryski na kasku. Niestety upadł na asfalt i teraz ma kilka odprysków - niezbyt głębokich, uszkodzona została tylko pierwsza warstwa. Chodzi przede wszystki o efekt wizualny. Będę wdzięczny za porady.
    • jak najszybciej pozbyc sie brazowego nalotu na rurach wychodzacych z silnika?
    • ...no wlasnie, po dluzszym zimowym postoju moto wymaga solidnego umycia. jakich srodkow uzywacie do mycia a jakich po myciu np. do chromowanych elementow? jezdze Honda VT750 i nie chcialbym uszkodzic czegos przy myciu, mam na mysli zwlaszcza chromowane elementy. czy znacie jakies srodki ktore mozna stosowac po myciu tak aby polysk mozliwie dlugo sie utrzymywal i nie przyjmowal kurzu? czy do mycia mozna uzywac myjki cisnieniowej? ...oczywiscie ze stosunkowo duzej odleglosci - nie t...
    • Czego to Amerykanie nie wymysla... Nie daj sobie zrobic zdjecia policyjnej kamerze... Znasz angielski zobacz: www65.safesecureweb.com/phantomplate/affiliatewiz/aw.asp?B=1&A=343&Task=Click

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się