Forum Zdrowie Hashimoto
ZMIEŃ
      laktozy

laktozy

(4 wyniki)
    • Troche tu czytam o nietolerancji laktozy, ale nie do konca kumam. Objawia sie tylko biegunkami lub wzdęciami? czy jeszcze czyms? jako dziecko miałam tzw. skazę białkową i unikałam mleka jak ognia. Teraz jem produkty mleczne(sery, jogurty itp) ale jak długo jestem na takim jedzeniu to czuję uczucie okropnej ciężkosci,takiego jakby zakitowania się tym, tak samo mam z chlebem. Czy to wpływa na stan jelit-na ich florę i w ogóle... np. na nieswieży oddech? Mleka surowego i ciepłego nien...
    • czy mozna Ciebie prosić o wypisanie Z "Leben mit Hashimoto" wszystkich możliwych reakcji polekowych, alergicznych na leki tarczycowe? Najprędzej, jak to możliwe. Proszę , otwórz swoją pocztę. Na priva opisałam Ci dokładnie naszą sytuację. Pozdrawiam, ufam, że nie odmówisz pomocy,Ania.
    • Witam wszystkich serdecznie Zglaszam sie po krotkiej przerwie i przepraszam ze nie powiadomilam iz mnie nie bedzie. Ale niestety moj wyjazd byl bardzo nagly i nie moglam sie zameldowac. A tam gdzie przebywalam nie mialam dostepu do internetu. Przeczytalam juz troche watkow, ktore powstaly podczas mojej nieobecnosci i postaram sie jak najszybciej odpowiedziec w miare moich mozliwoscii wiadomosci na pytania skierowane do mnie. Bede to robila przez najblizsze dni, bo nie jestem w stanie o...
    • Moja córka ma uczulenie na laktozę, składnik wszystkich leków na tarczycę dostępnych w Polsce, dlatego sprowadzamy leki z Niemiec(L-thyrox hexal). Chciałam się dowiedzieć, czy ktoś z was zażywał EFEROX HEXAL I CZY W JEGO SKŁADZIE(MASA TABLETKOWA) JEST LAKTOZA?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się