laryngolog

(40 wyników)
  • Odkad moje dziecko zaczelo chodzic do przedszkola jestem ciagle przeziębiona, mam objawy grypowe, zapalenie gardla i zapchane zatoki. Do tego wczoraj łamalo mnie w kosciach, dreszcze i dzis temp. 37.8 i ropny katar, na przemian z wodnistym. w ciagu 1,5 m-ca bralam 2 antybiotyki w tym jeden na zatoki i zap. gardla. w poniedzialek jestem zapisana na wizyte do laryngologa, ja i moj 3 latek, jak wyglada badanie? czy mam sie bac, czy to prawda ze laryngolog do nosa wklada druty?
  • Cześć, co prawda są tu poruszane głównie sprawy dotyczące typowo kobiecych problemów, ale może któraś z Was wygrała walkę z gardłem i może mi coś doradzić lub podsunąć ciekawy i pouczający link. Odkąd pamiętam, dość często chorowałam na gardło - ale były to przeważnie krótkotrwałe, niezbyt poważne przeziębienia. Angina bodaj raz. Niemniej problem jest. Tej jesieni już trzy razy :(. Dotarłam w końcu do laryngologa i ten doradza usunięcie migdałków. Pomysł ten średnio mi się podoba i...
  • Znalazłam na tym forum ginekologa, a o laryngologach jakoś tutaj cicho. Wiem, że jest sporo osób, które mają taki sam problem jak ja. Proszę, może ktoś zna dobrego laryngologa w Warszawie, a przynajmniej takiego, który nie olewa pacjenta (tak się zdarzyło w moim przypadku). Nawet posty o ZŁYCH laryngologach byłyby pomocne...
  • Kurcze, wciąż mi szumi w jednym uchu. Od 2 lat z przerwami. Uczucie mam jakby było zatkane? Rano czuję w nim wilgoć. Byłam u lekarza 1 kontaktu, ale ponoć stanu zapalnego nie ma. Podejrzewam albo kręgosłup szyjny, albo jednak stan zapalny. Bo jak kręgosłup, to skąd wilgoć w uchu? A jeśli stan zapalny, to czemu lekarz nic nie widzi? U laryngologa nie byłam, bo nie dostałam skierowania. Co może być przyczyną takiego szumu w jednym tylko uchu?
  • w poniedzialek zaczelo bolec mnie ucho tylko pare godzin rano obudzilam sie i nic na nie nie slyszalam bylam u lekarza przepisal mi antybiotyk.Ucho nie boli mnie w ogole, ale juz od 5 dni nic na nie nieslysze i mam szum w uchu.Miala ktoras co stakiego kiedy to minie????
  • Czy ktos wie cos na temat dokuczliwego piszczenia w uszach?A moze sam masz takowa dolegliwosc,wiec podziel sie informacja ze mna na ten temat.
  • od 2 tygodni nie ustannie boli mnie głowa, niby ból wychodzi od zatok ale najsilniej kumuluje sie z tylu głowy. Do jakiego lekarz powinnam sie z tym skierować. Do neurologa który ogólnoe zajmuje sie głowa, do laryngologa -bo może to zatoki czy do lekarz pierwszego konatktu ktory moze rozpozna powod tego bolu ale moze tez nie miec potzrebnej wiedzy ztej dziedziny Poradzcie
  • zrobil mi sie pierw zwykly pryszcz a potem zmienil on sie w narosl taka paskudna czesto krwawi mi ta dziorka nie boli to wcale ale przeszkadza co to moze byc do laryngologa termin 3 miesiace czym moge to smarowac
  • Dziewczyny od pewnego czasu czuje jakby stała mi jakas gula w gardle,chce połknąc sline ale uwiera ta gula, najgorzej jest jak sie obudze,jest nieprzyjemny zapach i smak . Pastylki ktore polecalyscie(cynk organiczny) dzialaja tymczasowo. Zęby mam zdrowe, czuje ze ten zapach jest z gardla, na jezyku pojawia sie nieprzyjemny nalot. Do jakiego lekarza mam isc? prosze doradzcie
  • Nigdy wczesniej nie mialam chorych zatok, ale teraz boli mnie juz cala twarz i glowa. Bol idzie od przednich zebow do gory (moze to zeby, anie zatoki? Juz nie wiem). Czasami czuje jak jakas wydzielina splywa mi po gardle... Nos suchy-nie zatkany. Lykam ibuprom zatoki.
  • mam problem z uszami, ciagle mnie swędzą, codziennie czyszczę je patyczkiem,ale chyba za nadto bo nie mam ani troche woskowiny, czy swędzace uszy moga byc oznaka alergii?
  • Obudziłam się dziś ranoz zatkanym uchem. Troche gorzej na nie słyszę, próbowałam już przepłukać je wodą i zatykać nos i usta i dmuchać, ale to nic nie dało. Prosze, pomóżcie, ja już nie wiem co mogę z nim zrobić!
  • Do jakiego lekarza sie zgłosić z powiekszonym węzłem na szyi. Byłam już u rodzinnego i laryngologa. Chcialabym dokąłdniej sie zbadać.
  • jadłam wczoraj rybke na kolację... no i mam pamiątke - OŚĆ w gardle (mała musi być bo rybka z rodziny śledziowatych) nie boli, tylko czuje ją jak przełykam próbowałam to 'przegryźć' jakimiś dużymi kawałkami chleba, suchym musli... nic siedzi help!!
  • Ci, co to mają, wiedzą o co pytam :-) Wczoraj na forum kafeteria wyczytałam, że tego nie da się wyleczyć, żaden laryngolog w Polsce nie potrafi. Można tylko usunąć. Ja męczę się już kilka miesięcy, wyciskanie co kilka dni, do tego dochodzą zakażenia. Wcześniej miałam kilkanaście lat spokoju... Co robić? Poddać się?
  • Mam taką pracę ze ciągle muszę mowic i to glosno, i zauwazylam ze od jakiegos czasu (niecaly rok) pojawily mi sie problemy z gardlem: pod koniec dnia czesto mnie boli, caly czas towarzyszy mi chrypka, czesto mam suchy kaszel ale poza tym zadnych innych objawow jakiejkolwiek choroby. Bylam z tym problemem u lekarza, ale upelnie zbagatelizowal sprawe: obejrzal mnie, spytal o pare rzeczy, osluchal, po czym stwierdzil: no coz, jak ma pani taki zawod to trzeba sie z tym liczyc. Ot, dia...
  • Słuchajcie, mam wizytę u laryngologa dopiero za dwa tygodnie, a z różnymi atrakcjami migdałków męczę się i męczę stale. Znacie lek (bez recepty) którym mogłabym się poratować do czasu wizyty? Gardło mnie boli, męczy mnie kaszel (nie jestem podziębiona ani nic z tych rzeczy, problem stanowi wyłącznie gardło), drapanie, szczypanie... Tylko coś lepszego niż chlorchinaldin, bo ten NIC nie pomaga. Pomóżcie!
  • moze ktos z Was mial kiedys zatkane ucho od zbyt duzej ilosci wydzielanego wosku?ucho nie boli ale nie slysze na nie,co z tym zrobic?moze ktos cos mi poradzi bede b.wdzieczna,znacie jakies dobre krople lub leki na ta przypadlosc?
  • Witam Czy ktoś może mnie naprowadzić co może być powodem zatykania uszu. Dolegliwość ta nie opuszcza mnie od ponad roku niezależnie od sezonu. Byłam u laryngologa na pierwszej wizycie i z zatokami wszystko ok. Jest to bardzo uciążliwe odczucie gdyż utrudnia mi mówienie (słyszę wtedy swój głos jakby z oddali). Myslę, ze ma to jakiś związek z odczuanymi przeze mnie "wędrówkami w mojej głowie wydzieliny o wiadomej nazwie potocznej;-)". pozdrawiam
  • mam nadzieję, ze mnie do razu nie wyrzucą. Od kilku dni boli mnie głowa (taki tępy ból nad brwiami promieniujący do tyłu), ból nasila się przy pochylaniu głowy do przodu. Boli rano, po południu mija. Jak na razie odwiedziłam okulistę (bo miałam wrażenie, ze gorzej widzę)- ale tu wszystko jest ok. I teraz pytanie- jakie badania i jakich lekarzy powinnam odwiedzić (pomyślałam o neurologu,bo boję się, że internista mnie zwyczajnie oleje i zaleci APAP- ale nie wiem czy jest sens iśc od raz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się