Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      laryngolog

laryngolog

(10 wyników)
    • WItam!!! Czy mogliby państwo udzielić mi na pytanie : Kto według państwa jest najlepszym laryngologiem na kase chorych w CZęstochowie? prosze o odp.
    • Witam! Mam pytanie, czy ktos znalazł biała liste , czarna cokolwiek co dotyczy laryngologów? A moze ktoś konkretnie jest w stanie cos powiedziec o dr Adachu ze Stępińskiej w Warszawie? Dziekuję za pomoc.
    • Muszę udać się do laryngologa, ale państwowo. Co w takim razie powinnam wziąć ze sobą? Jestem wpisana do książeczki ubezpieczeniowej mojej mamy (opłaca składki, działalność gospodarcza). Posiadam również książeczkę studencką. A może mam wziąć coś jeszcze innego?? PS. Czy tak samo jest z innymi specjalnościami, np. okulistyka, ginekologia?? Z góry dziękuję
    • zdiagnozować? no i czy zawsze jest to nabyte? jak zmierzyć drożność nosa? czym to grozi? jaki ma to wpływ na wielkość nosa? czy to może być rodzinne? Proszę o pomoc, Pozdrawiam, Anna
    • Pracuję nad tekstem, w którym występuje specjalistyczna terminologia. Może zaglądają tu także lekarze? A może ktoś z Was ma wśród nich znajomego? Potrzebna jest mi nazwa instrumentu używanego do blokowania szczęk w pozycji rozwartej podczas zabiegów, tak zeby pacjent nie mógl zamknac ust. Oraz czasownik opisujący tę czynność. Klamra? Klamrowanie? Za pomoc wielkie dzięki z góry!!! r.
    • Witam. Niedawno wybralam sie do lekarza rodzinnego (z Kasy Chorych) z bólem brzucha, dostalam skierowanie na różne badania krwi(bezpłatne, w ramach Kasy Chorych) oraz na badanie kału. Problem w tym, ze na badanie kału skierowania juz nie dostalam (mam to zrobic we wlasnym zakresie,czyli odpłatnie), bo jak twierdzi pan doktor,musialabym isc najpierw do laryngologa i dopiero on móglby mnie skierowac na te badania. Zaznaczam, ze nie chodzi mi o te 5 zl (tyle kosztuje zbadanie kalu na...
    • jak wyzej. czy potrzebne jest badanie EEG po MRI i CT (prawidłowe) - na zawroty głowy?
    • od pewnego czasu moim problemem stał się słuch.JNie chodzi o to że gorzej słysze tylko o to że moje prawe uch czasem mi się zatyka i wydaje mi się że słysze jakieś echo ale nie moge powiedzieć czy to mi się dzieje tylko na dworze czy tylko w pomieszczeniu zamkniętym bo nie jestem pewno.Może ktoś coś miał podobnego a może to nie słuch tylko migdałkui?Prosze o pomoc bo narazie nie chce isć do lekarza bo niechce wyjść na głupią.
    • Witam wszystkich, niedlugo musze sie poddac operacji przegrody nosowej. mam juz skierowanie od swojego laryngologa ale nie wiem do jakiego szpitala w Warszawie mam sie zglosic.(chodzi mi o dobry szpital wykonujacy tego typu operacje i zabiegi. Dzieki Pozdrawiam Gwynbleidd

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się