laryngolog

(4 wyniki)
  • Witam wszystkich Forumowiczów! Od pewnego czasu borykam się z "tarczycowym" problemem. Miałam okropne bóle głowy i byłam senna. Mogłam przespać całą dobę i po przebudzeniu czuć się tak samo zmęczona, jak przed snem. Zrobiłam badanie TSH. Przy normnie 0,2-4,2 mój wynik wyszedł 6,88. Następnie wykonałam Ft3 i FT4 - tu wynik był na szczęście w normnie. Nie przyjmowałam żadnego leku. Po 2 miesiącach zrobiłam ponownie TSH. Wynik 3,5. Endokrynolog dotykając tarczycę wyczuł zmianę, jednak...
  • Wlasnie wrocilam z reoperacji ( calkowite wyciecie tarczycy) Wszystko poszlo ok. , chirurg zadowolony , wychwyt na scyntygrafii po operacji wyniosl 0 % - czyli swietny wynik , tarczyca usunieta doszczetnie. Przez dwa dni po operacji mowilam normalnie.Nagle na trzeci dzien zaczelam niemilosiernie piszczec - glos mialam o oktawe wyzszy , tragedia. Pani laryngolog po 2min. badania stwierdza nieruchoma strune po prawej stronie.Tylko ze teraz mialam operowana TYLKO lewa strone - moj c...
  • Czesc, dzis mija tydzien od operacji. Niestety, laryngolog orzekl, ze prawa struna sie nie rusza :-(. Przepisal Encorton i vit. B complex i ew. wizyte u foniatry. Wiem, ze niektore z Was braly Encorton - mozecie napisac, w jakich dawkach bralyscie, czy pomoglo, jakie mialyscie skutki uboczne przy tak konskich dwakach? Ja mam brac 40 mg przez 10 dni, kolejne 10 dni po 30 mg, potem 20 mg i tak stopniowo az do odstawienia. Ponoc jest nadzieja, ze jesli to zrosty, to Encorton pomoze,...
  • Swój problem opisałam tutaj. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=64004572 Niestety, po tygodniu zażywania leków nic sie nie zmieniło. W dalszym ciągu uwiera mnie coś po lewej str gardła w okolicach przełyku. Laryngolog swtierdził, ze albo ewentualna osć się ułamała i jakiś niewielki niewidoczny kawałek jeszcze tkwi, albo uwiera mnie tarczyca. Sugerował, że pacjenci mają wtedy uczucie dławienia w gardle. Mnie nic nie dławi ani nie uciska, czuję tylko (czasami bardziej lub mniej)uwie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się