laryngolog

(3 wyniki)
  • mój syn (3 lata) ma bardzo opóźniony rozwój mowy, chodzi na zajęcia do OWI na Pilicką, ale jak do tej pory nie miał żadnych badań laryngologicznych. Nam się wydaje że słyszy dobrze, no jestem pewna na 100% że słyszy, ale nie wiem jak dobrze. Specjalista może być oczywiście prywatnie, byle miał doświadczenie w takich sprawach.
  • Witam, jestem mamą pogodnej 3-latki. Córeczka jest bardzo sprawna ruchowo, wiecznie uśmiechnięta, towarzyska. Dałam jej czas do trzecich urodzin, czekałam cierpliwie...ale teraz .. zaczynam się martwić... Jedyne co mówi to: mama, tata, baba, buła, dom, dzidzi ( co znaczy Mati - jej starszy brat), na siebie mówi nienie, dzieci, tak, nie, nie ma, ma, picie.. Zwierzęta nazywa - miał miał, chał chał, muu, itp.. Ostatnio mamy mały postęp bo jest parę wyrazów które jak ja namówię powt...
  • syn ma 3 lata i opozniony rozwoj mowy....psycholog, audiolog, logopeda zaliczeni....diagnoza czekac....powoli faktycznie sie "rusza" z mowa...ale mam pytanie odnoscnie 3 migdala...czy jego przyrost moze opznic rozwoj mowy...dzis bylam u alergologa( bo niestety i to nas dotyczy) i mamy skierowanie do laryngologa z podejrzeniem powiekszonego migdała.....i teraz zastanawiam sie ze moze to jets przyczyna klopotow z mowa?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się