laryngolog

(7 wyników)
  • Witam! Mam pytanie - czy jakiś laryngolog z IMIDu przyjmuje gdzieś prywatnie? Bardzo prosiłbym o namiary - termin do IMIDu mamy dopiero na koniec czerwca, a potrzebujemy pilnej konsultacji - miejscowy laryngolog stwierdził, że ze względu na powtarzające się infekcje konieczne jest usunięcie trzeciego migdałka, który jest powiększony. Jakoś bardziej zaufałbym specjaliście od rozszczepów. Pozdrawiam
  • Czy ktoś korzystał z jego usług????
  • Mój synek 2.5l. choruje średni 4-5 razy do roku na zapalenie migdałków.Zawsze to zapalenie zaczyna się katarem.Od 2 dni znów gorączkował wieczorem,dziś pojechałam do laryngologa i dr.stwierdziła że największym powodem tych zapaleń jest u niego trzeci migdał.Kazała zgłaszać się do niej często w celu obserwacji.W rozmowie powiedziała że najprawdopodobniej za 2-3l.będzie go trzeba usunąć.Jak ta sprawa wygląda u Waszych pociech,czy też często mają zap.migdałków.Dodam że ze słuchem nie mamy więks...
  • www.medicusdcl.pl/
  • nurtuje mnie pytanie dotyczące specjalistów przed operacją a mianowicie kto powinien obejrzec dziecko lub pod opieką jakich specjalistów powinno się ono znaleśc przed operacją wargi i podniebienia.Pytam bo nas widział tylko laryngolog no i chirurg ( w IMIDzie podczas kwalifikacj do zabiegu) i nikt więcej.Nie chciałabym czegoś zaniedbac .
  • jakie macie doswiadczeniew zakresie ciaglych katarow z nosa u dzieci z rozszczepem? robiliscie wymazy?moj 2 letni syn ma zabieg niestety dopiero w marcu na pod.miękkie i ciagle ma katar.juz przełożylam zabieg na przepuchline bo ciagle infekcja.jak "dotrzymac" zdrowe dziecko do zabiegu?Czy polecacie laryngologow z IMIDz?
  • Wiele osób zaraz mi zarzuci, że ten wątek był wielokrotnie poruszany, ale...jakie są objawy że jest płyn w uszach, od jakiego wieku można przeprowadzać badanie ABR bądź też inne związane ze słuchem (laryngolog powiedziała, że takie badania przeprowadza się starszym dzieciom [nie określiła w jakim wieku] -Nina ma 10 tygodni)? Drugi wątek to badania genetyczne. W jakim wieku i najlepiej gdzie je przeprowadzać?- czy jest w ogóle taka potrzeba? Ninka ma rozszczep podniebienia miękkieg...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się