masz

(7 wyników)
  • W IV badaniu infolinii bankowych prowadzonym przez ARC Rynek i Opinia PKO Bank Polski zajął 1. miejsce, poprawiając wynik z poprzedniego badania. Bank znacząco podniósł jakość zarówno w przypadku obsługi telefonicznej, jak i informacji mailowej. Badanie pokazało, że klienci dzwoniąc na infolinię najkrócej oczekują na połączenie z konsultantem Banku - 7 sekund. W przypadku oceny infolinii szczególnie dobrze na tle konkurencji wypadły także: dostępność infolinii - 5 punktów na 5 możliwych (...
  • Z danych KNF wynika, że na koniec czerwca OFE Bankowy liczył 598.931 członków, a OFE Polsat - 301.091 członków. Wartość aktywów netto wyniosła odpowiednio: 8,4 mld zł i 2,1 mld zł. Trochę zabawne - jakiś OFE Polsat ma połowę członków co lider sektora finansowego w Polsce. To albo PKO nie jest liderem albo telewizja Polsat jest jednym z większych graczy na rynku finansowym ;)
  • Czy pytanie o zadowolenie z pracy na forum ma sens ? Otworzyłem wątek dla chętnych podzieleniem się odczuciami ze swojej pracy w PKO BP. Aby ukierunkować wypowiedzi , zadałem pytanie : Czy praca w banku daje Ci satysfakcję ? Co o tym pomyśle sądzicie ?
  • Nie ma woli walki z mobbingiem. Wprowadzono procedury antymobbingowe, gdyż tak nakazywałą nowela kodeksu pracy. Wystarczyłoby proste rozwiązanie problemu - okresowo na przykład raz na kwartał zbiera się się od pracowników danej jednostki anonimowe uwagi na temat zachowań, które mogą wyczerpywać znamiona mobbingu. Sam fakt, iż przełożony wie, że jest anonimowo oceniany wystarczyłby do powstrzymania większości patologicznych zachowań. Oczywiście zawsze znajdą się jednostki skrajne które ...
  • Przełożony prosił mnie o podanie hasła do Windowsa - czy ma do tego prawo i czy powinnam podać? Ja uważam, że nie! Co wy na to? A po drugie powiedzcie proszę czy można logować sie (Windows) w dwóch oddziałach jednocześnie (specyficzna sytuacja).
  • Jeszcze chwilę temu pracowaliśmy w największym polskim Banku, wychodzącym naprzeciw różnym Klientom, od indywidualnych do największych przedsiębiorstw. Na tej różnorodności zbudowaliśmy potencjał, który jest teraz wykorzystywany do przeprowadzenia wielkiej ZMIANY... Zmiany, którą realizują ludzie z bankowych Mc'Donaldsów jak Lukas Bank czy inny Alior. Czy ktoś zadał sobie pytanie jakie są kompetencje tych osób? Czy może największą kompetencją jest fakt, że nigdy dotychczas w PKO Banku Polskim...
  • RMS(13)

Jakie są obowiązki Regionalnego Managera Sprzedaży? Czy jest to ,,wdzięczna" praca? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na tym stanowisku? Jeśli ktoś orientuję się w tej kwestii to będę wdzięczny za informacje. Z obserwacji ciężko mi wywnioskować co należy do zadań RMS ponieważ ten z którym mam do czynienia głównie zajmuje się ,,tabelkami";)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się