Dodaj do ulubionych

OFE POLSAT ma 50% tego co PKO

13.09.12, 17:04
Z danych KNF wynika, że na koniec czerwca OFE Bankowy liczył 598.931 członków, a OFE Polsat - 301.091 członków. Wartość aktywów netto wyniosła odpowiednio: 8,4 mld zł i 2,1 mld zł.

Trochę zabawne - jakiś OFE Polsat ma połowę członków co lider sektora finansowego w Polsce. To albo PKO nie jest liderem albo telewizja Polsat jest jednym z większych graczy na rynku finansowym ;)
Obserwuj wątek
    • ukryty_wafel Re: OFE POLSAT ma 50% tego co PKO 13.09.12, 17:27
      exworker napisał:

> Z danych KNF wynika, że na koniec czerwca OFE Bankowy liczył 598.931 członków,
      > a OFE Polsat - 301.091 członków. Wartość aktywów netto wyniosła odpowiednio: 8,
      > 4 mld zł i 2,1 mld zł.

PKO BP Bankowy PTE zarządza aktywami wysokości ponad 8,4 mld zł, należących do ponad 600 tys. członków. Po przejęciu OFE Polsat ich liczba wzrośnie o ponad 300 tys., w większości młodych klientów. 

PTE Polsat zarządza aktywami wysokości ponad 2,1 mld zł, należących do ponad 300 tys. członków. Fundusz zajmuje 2 miejsce co do wyników inwestycyjnych licząc od początku funkcjonowania polskiego rynku emerytalnego.

www.bankier.pl/wiadomosc/PKO-BP-Bankowy-PTE-przejmie-OFE-Polsat-2621194.html
      >
      > Trochę zabawne

Zwykle Ciebie bawi to czego zupełnie nie rozumiesz

>- jakiś OFE Polsat ma połowę członków co lider sektora finansowe
      > go w Polsce.

No większy kupił mniejszego. I co w tym śmiesznego? Ofe Bankowy chyba nie jest liderem. Bank PKO jest liderem. Polsat tez nie jest liderem

PTE Polsat zarządza aktywami wysokości ponad 2,1 mld zł,
      PKO BP Bankowy PTE zarządza aktywami wysokości ponad 8,4 mld zł
      PTE PKO ma dwa razy wiecej członków niz Polsat, za to 4 razy większe aktywa od Polsatu ma Bankowy. No i co sie brechtasz?

>To albo PKO nie jest liderem albo telewizja Polsat jest jednym z w
      > iększych graczy na rynku finansowym ;)

Chyba Ty jednak liczyć nie umiesz :) dla Ciebje mrowka jest słoniem, a słoń mrowka :)
      No boskie. :) No jak mówiłem, rechoczesz bo nie wiesz z czego sie smiejesz :)
      Buźka :)
      • exworker Re: OFE POLSAT ma 50% tego co PKO 13.09.12, 18:26
        Jak zwykle udajesz, że nie rozumiesz wypowiedzi, żeby zmanipulować. Napisałem o liczbie członków a nie o aktywach. TELEWIZJA MA 50% CZŁONKÓW CO LIDER SEKTORA FINANSOWEGO. Większymi lietrami nie mogę. To mnie śmieszy.

Ale ok, skoro tak bardzo lubisz z siebie robić idtiotę to zajmijmy się liczbami które podałeś, zerknij sobie tutaj - www.money.pl/emerytury/porownanie/

Liderem kretynie jest ING z aktywami 57,7 mld PLN, dla porównania pko 8,5 mld PLN. Jesteś tak głupi, że aż żal.
        • ukryty_wafel Re: OFE POLSAT ma 50% tego co PKO 13.09.12, 19:38
          exworker napisał:

> Jak zwykle udajesz, że nie rozumiesz wypowiedzi, żeby zmanipulować.

Najlepsze jest to Gieniuszu, ze największy manipulant mnie nazywa manipulantem :)

>Napisałem o
          > liczbie członków a nie o aktywach.

No wlasnie na tym polega Twoja manipulacja, bo liczba członków świadczy o liczbie członków, o tym kto jest sprawniejsze pokazuje wielkość aktywów.

>TELEWIZJA MA 50% CZŁONKÓW CO LIDER SEKTORA
          > FINANSOWEGO. Większymi lietrami nie mogę. To mnie śmieszy.

Jak napisałem, Ciebie śmieszy tylko to czego nie rozumiesz. Dodam, ze jeszcze śmieszy Cię to czego nie wiesz :)
          Otóż od 2004 roku udzialowcami PTE Polsat są:
          PAI MEDIA S.A, więcej - 84 % kapitału zakładowego
          INVEST - BANK S.A., więcej - 14 % kapitału zakładowego
          Totalizator Sportowy Sp. z o.o, więcej - 2 % kapitału zakładowego

>
          > Ale ok, skoro tak bardzo lubisz z siebie robić idtiotę

Kto tu co z siebie robi Gieniuszu, to oćenia Ci, co czytają ze zrozumieniem.
          Nie ty. Jak narazie to Ty sie kompromitujesz co wzbudza Twoja wściekłość :)

> Liderem kretynie jest ING z aktywami 57,7 mld PLN, dla porównania pko 8,5 mld P
          > LN.

Podajemy wielkość aktywów. Wreszcie :) No super. A czy ja temu gdzieś przecze? Ja porównywalnym aktywa PTE Polsat i PTE Bankowy.
          I kto tu jest idiota?

>Jesteś tak głupi, że aż żal.

Wiesz. Osoby upośledzone budzą moje współczucie. Więc ja tez Cię kocham :)
          Miłego wieczoru :)

• d.p.r Re: OFE POLSAT ma 50% tego co PKO 14.09.12, 08:17
      exworker napisał:

> Z danych KNF wynika, że na koniec czerwca OFE Bankowy liczył 598.931 członków,
      > a OFE Polsat - 301.091 członków. Wartość aktywów netto wyniosła odpowiednio: 8,
      > 4 mld zł i 2,1 mld zł.
      >
      > Trochę zabawne - jakiś OFE Polsat ma połowę członków co lider sektora finansowe
      > go w Polsce. To albo PKO nie jest liderem albo telewizja Polsat jest jednym z w
      > iększych graczy na rynku finansowym ;)

A co to ma wspólnego z tematyka naszego forum? Czy od tej informacji poprawi sie los pracowników PKO BP?
          • exworker Re: OFE POLSAT ma 50% tego co PKO 15.09.12, 09:11
            Możecie sobie pluć, miotać się, obrażać - nie zmienicie faktów - PKO największy bank w Polsce nie potrafił przekonać klientów do swojego ofe i wlecze się w końcówce rankingu. TO jest porażający wynik. Prawdopodobnie ( mój wniosek ) młodzi nie chcą z pko mieć nic wspólnego bo tooni są głównymi klientami ofe. Tragedia.
            • ukryty_wafel Re: OFE POLSAT ma 50% tego co PKO 15.09.12, 13:34
              exworker napisał:

> Możecie sobie pluć, miotać się, obrażać

Ja tego nie robię. Na razie jednym z Mistrzów w pluciu, obrażaniu i miotaniu się, jesteś Ty właśnie.

> - nie zmienicie faktów

Oczywiście, że faktów nie zmienimy. Na razie bezskutecznie Ty usiłujesz fakty zmienić, podając swoją interpretację jako fakty.

> - PKO największy
              > bank w Polsce nie potrafił przekonać klientów do swojego ofe i wlecze się w ko
              > ńcówce rankingu.

PKO Największy Bank w Polsce i w Europie Środkowej =- tak, to jest fakt.
              Faktem jest, że mieliśmy słabą akwizycję klientów i jesteśmy średnim funduszem, chociaż jak na średni fundusz mamy sporo aktywów :)

> TO jest porażający wynik.

E tam :) może Ciebie to poraża i wstrząsa. :-) Na razie podniecasz się jak tylko znajdziesz coś, co pozwala Ci w swoim przekonaniu dokopać Bankowi :) Bank ma te Twoje plucie i wierzganie głęboko gdzieś. :-)

> Prawdopodobnie ( mój wniosek ) młodz
              > i nie chcą z pko mieć nic wspólnego bo tooni są głównymi klientami ofe. Tragedi
              > a.

Jaka znowu tragedia?! Twoje wnioski są cały czas mylne, piszą Ci tu ludzie, że źle oceniasz fakty, widzisz wszystko w czarnych barwach o Tobie to jak grochem o ścianę. Masz gotową tezę i wszystko pod nią podporządkowujesz. Ale teza ta jest mylna. Łącznie z tym, że rzekomo młodzi nie chcą z tym bankiem mieć nic wspólnego. No to trudno! Na razie młodzi nie zarabiają, albo zarabiają mało, więc Bank na nich tak bardzo nie zarabia. Ale jak odkryją, że ryzyka na jakie się narażają kosztują ich więcej niż założenie konta w naszym Banku, to to do nas sami przyjdą :-) więc loozik Exworker. To, że do Ciebie się nie garną, już wiemy :-)

Buźka :)
              • exworker Re: OFE POLSAT ma 50% tego co PKO 15.09.12, 13:58
                Tak, to jest porażający wynik i jest to fakt.

Natomiast polityka tłumaczenia wszystkiego, że największy bank i najwięszke wyniki itp. jest także porażająca i świadczy o kompletnym braku zrozumienia czym jest instytucja finansowa. Rynek ma nosie czy jakaś instytucja jest największa czy najmniejsza. Liczy się produkt, jakość obsługi, klutura organizacyjna, elastyczność. Bank może mieć w nosie rankingi, jak sam napisałeś, ale rynek to bezwględne miejsce. Słabszy przegrywa.

Apple nie ma regresu tłumacząc się, że jest liderem. Idzie do przodu, myśli 2 lata naprzód, wchodzi na nowe rynki. Tak zachowuje się lider. Twój tzw. lider oprócz największego wyniku w niczym innym nie jest liderem.

Jak dla mnie wafelku możesz wierzyć że 2+2=5, to jest naprawdę tylko twój problem.
                • exworker Re: OFE POLSAT ma 50% tego co PKO 15.09.12, 14:07
                  W uzupełnieniu mała poprawka kolejnej manipulacji słowami "największy wynik w sektorze". W nauce finansów sam wynik jeszcze niewiele mówi, liczy się wynik do aktywów, wynik na zatrudnionego. Nie liczyłem wskaźnika ROA ale wynik na zatrudnionego w PKO jest również porażający w relacji do innych banków. Tu też nie jesteś liderem.

Módl się waflu, aby twój lider nigdy nie był prywatny, pierwsze co by zrobili, to porządek z takim betonem jak ty.
                • ukryty_wafel Re: OFE POLSAT ma 50% tego co PKO 15.09.12, 17:24
                  exworker napisał:

> Tak, to jest porażający wynik i jest to fakt.
                  >
                  To nic nadzwyczajnego.nie ma instytucji, ktora we wszystkim jest super.

> Natomiast polityka tłumaczenia wszystkiego, że największy bank i najwięszke wyn
                  > iki itp. jest także porażająca i świadczy o kompletnym braku zrozumienia czym j
                  > est instytucja finansowa.

A polityka tłumaczenia wszystkiego, ze największy bank i najgorsze wyniki, itp jest tak śmieszne i świadczy o kompletnej indolencji i złej woli oraz zupełnym braku rozumienia czym są rynki finansowe :)

> Rynek ma nosie czy jakaś instytucja jest największa c
                  > zy najmniejsza.

No tak, znowu sie zaczyna :) Oczywiście Exworker tworzy zręby nowej ekonomii oderwaniu od rzeczywistości.
                  Takie twierdzenie jest tak samo słuszne, jak to, ze dla rynku jest obojętne czy mamy do czynienia z Panem Rockefelerem czy Panem Ziutkiem handlujących marchewką :)
                  Exworker ma dzisiaj fazę :)

>Liczy się produkt, jakość obsługi, klutura organizacyjna, elast
                  > yczność.

No tak, i oczywiście znak zwykle Exworker myśli, ze produkt Banku jest do d...., bank jest elastyczny dopiero wtedy kiedy zatrudni Exworkera jako prezesa, kulturę organizacyjna zaczerpnięte od Exworkera a elastyczność bedzie dopiero miała.

>Bank może mieć w nosie rankingi, jak sam napisałeś, ale rynek to bezwg
                  > lędne miejsce. Słabszy przegrywa.

Na azie silny wygrywa i jest nim Bank PKO BP :)
                  Buźka załamany Exworkerze :)

>
                  > Apple nie ma regresu tłumacząc się, że jest liderem. Idzie do przodu, myśli 2 l
                  > ata naprzód, wchodzi na nowe rynki. Tak zachowuje się lider. Twój tzw. lider op
                  > rócz największego wyniku w niczym innym nie jest liderem.
                  >
                  > Jak dla mnie wafelku możesz wierzyć że 2+2=5, to jest naprawdę tylko twój probl
                  > em.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka