melisa

(9 wyników)
  • Jakiś czas temu lekarz zapisał mi bellergot, jako srodek uspokajający do tej pory dawałam sobie bez leków, teraz żeby się uspokoić, zastanawiam się czy nie zacząc brać. Czy któras z Was brała ten lek? Najbardzej boję się, że będzie działał zamulająco i nasennie, jakie były Wasze wrażenia?
  • W ulotce jest napisane, że najkorzystniej jest przyjmować kropelki rozcieńczone w ostudzonej herbacie z melisy lub soku owocowym. Czy to znaczy, że jeśli rozcieńczę je w normalnej herbacie to już nie zadziała tak jak powinno? Pozdrawiam :)
  • czy mialyscie takie syt. Nie spałam dzis 3 noc. Moj mały -roczny synek od kilku dni ma katar i nie daje. Ale dzis Maz z nim spał wiec teraz moglam niby spac, a ze zmeczenia, zamartwiania nie mogłam. W dzien jak mam zajecie to jakos trwam, a w nocy az mialam drgawki. Macie takie syt? co wam pomaga. prosze o porady
  • czy????(10)

nie mogę usnąć bez kieliszka wina....dopiero po wypiciu nachodzi mnie sen jak nie wypiję to nie usnę czy grożi mi alkoholizm???to trwa już ponad 9 miesięcy co mam zrobić????
  • Powiedzcie jak sobie radzicie z napięciem przedmiesiączkowym?? Ja to strasznie przeżywam, mam taaaakie "humory", że raz płaczę raz się śmieję(ale to rzadziej), denerwuję się z byle powodu. Najgorsze jest to że ze wszystkimi się kłócę i nikt ze mną nie wytrzymuje. A mój mężczyzna to już to wie i mówi " no nie, to znowu te dni". Prawie co miesiąc dochodzi do olbrzymich awantur(nieraz mam ochote zerwać z nim ale on wie że to przez te dni). A kiedy pojawi się okres to wszystko odpływa...
  • Od pewnego czasu bardzo latwo wpadam w zlosc. Chociaz mam dobry humor, wystarczy jedno czyjes zdanie nie po mojej mysli i juz niepotrzebnie zaczynam klotnie. A potem zaluje. Obiecuje sobie, ze nastepnym razem juz bede spokojna, ze po co sie tak przejmowac bzdurami, ale znowu to samo. Czy znacie jakis srodki na uspokojenie? Herbatka z melisy?
  • Macie sprawdzone jakieś ziołowe leki, tabletki, krople?
  • Czy będąc w ciąży moża pić zioła ?? Prosze o opinie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się