miedz

(5 wyników)
  • witam maz ma bardzo zle wyniki 97 form patologicznyhch 5%ruch typ a , 2,7 mln na ml , wiem ze musimy miec in vitro lecz nie wiem zupelnie czym sie roznia te nazwy od siebie i do ktorego osrodkA sie zglosic najlepiej w poznaniu lub wroclawiu.juz sie pogodzilam z tym faktem ze musimy miec in vitro i juz jestem gotowa na to (zajelo mi to jakies 3 lata, troche dlugo wiem), staramy sie juz 5 lat. i jeszcze jedno czy przy pco szanse spadaja ,czy ono ma wplyw na ewentrualne niepowodzenie j...
  • dziewczyny, na stronie lódzkiej gamety widzialam spora roznice w cenie miedzy zabiegami, in vitro jest tansze. Czemu? Mniej skuteczne? i co to jest ICSI? wyglada na to, ze w naturalna ciaze nie zajde, a nie wiem czy chce w ogole przechodzic przez te wszystkie inseminacje, bo wciaz czytam i slysze, ze one sie rzadko udaja. Chyba juz lepiej pojsc i zrobic od razu cos z sensem i z wiekszymi szansami na powodzenie.
  • poradzcie proszę w którym dniu cyklu najlepiej zrobić badanie FSH , progesteron i prolaktynę?
  • Dziewczyny, czy wiecie cos moze na temat zwiazku miedzy chlamydia, a zagniezdzaniem zarodka?? Jestem po dwoch nieudanych programach ICSI (w sumie 4 transfery). Bede podchodzic do kolejnego programu w innej klinice - Novum. Wlasnie wyszlo ze mam chlamydie i okazuje sie, ze nie zlecono mi nigdy wczesniej tego badania, wiec jest wysokie prawdopodobienstwo, ze mialam ja przy poprzednich programach ICSI. Po prostu poryczalam sie, ze to moglo byc to... Ale czy rzeczywiscie chlamydia m...
  • Witajcie! Chciałam się was zapytać co myslicie na temat szczepienia przeciw żółtaczce? Idę do szpitala w przyszlym cyklu na HSG, wiec czeka mnie przymusowa przerwa od staran. Gin mi zabronil wspołzyc od miesiaczki do nastepnej miesiaczki. I tak sobie myslalam by wykorzystac moze ten czas przerwy na zaszczepienie sie, ale.... Slyszalam ze przerwa w staraniach po tej szczepionce musi trwac min 3 miesiace? Czy to prawda? Nie wiem, czy wytrzymalabym tak dlugo sie nie starac, szk...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się