moje serce

(4 wyniki)
  • Dziewczyny oświećcie mnie bo ja już zgłupiałam ... Jak długo po uwolnieniu komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia ?? Czytałam w różnych źródłach i są sprzeczne informacje - jedne podają że do 12 godzin a inne do 48 godzin Chyba za dużo czytam i głupieję na starość ******** 46 cykl starań - w moim sercu jest ból każda nowa możliwość przynosi mi nadzieję ...i cierpienie kiedy znowu się nie powiedzie
  • Dziewczyny pomozcie, jestem na Menopurze, po pol ampulki dziennie, dzis 8d stymulacji, 11dc 1. czy istnieje mozliwosc, ze pecherzyk peknie przed podaniem pregnylu? normalnie peka mi przy 19mm, a dzis ma juz 18x19 i ginka zdecydowala, ze iui dopiero w sobote - mam jakas schize, ze nie zdaze z iui, bo pecherzyk mi peknie samoistnie !!! juz nawet pomyslalam, ze dzis zadzialam w lozeczku- na wszelki wypadek, a przez dwa dni to maz jest zdazy wyprodukowac nowych chlopakow na sobote... ...
  • Mam pytanie do dziewczyn które miały stymulację do IUI gonadotropinami Jakich leków używałyście ?? (menogon, gonal czy puregon) i w jakich dawkach U mnie problem polega na tym, że nie mam naturalnej owulacji. Miałam stymulację CLO ale do bani, teraz na Femarze ale problem polega na tym, że mam zawsze tylko jeden pęcherzyk, który zresztą pęka kiedy chce :((( Miałam już dwie IUI i obie robione w nieodpowiednim czasie - jedna 2 dni przed iui a druga dzień po :((( Wiem, że każdy przypad...
  • " target="_blank" rel="nofollow">bd.lilypie.com/ZuHnp2/.png]"" ******** 47 cykl starań - w moim sercu jest ból każda nowa możliwość przynosi mi nadzieję ...i cierpienie kiedy znowu się nie powiedzie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się