oczarowany

(24 wyniki)
  • czy mogę prosić o mp3 tych piosenek na gazetowego :) Z góry dzięki!!!
  • błagam prześlijcie mi na gazetowego Oczarowanie Wodeckiego!!!!!! naprawde zadna z Was nie ma? oj.....
  • Mam wielką prośbę...czy ktos mógłby przesłać mi na maila, albo podać linka, z którego mogłabym ściągnąć piosenke pod tym tytułem? Bardzo mi zalezy...z góry dzięki w imieniu swoim i Narzeczonego:) mój adres: alicja7-84@o2.pl
  • Mam pytanie/prośbę, czy ktoś wie,skąd można ściągnąć z netu piosenkę "Oczarowanie" śpiewaną przez Wodeckiego.Jak na razie udało mi się ściągną tylko fragment,bo na tyle pozwala stona stereo.pl.Dzieki za pomoc.
  • Dziewczyny, bardzo proszę - te, które mają - o przesłanie na gazetowego mp3 "Oczarowanie" Wodeckiego. Z góry dziękuję.
  • Jesli to nie bylby dla Was klopot to przeslijcie mi "oczarowanie" na gazetowego. dziekuje ....
  • Normalnie dech mi zaparło jak ją zobaczyłam ;) Nie,żebym wybierała fryzurę na swój ślub,bo to jeszcze nie czas,ale jest przepiękna! Wam się pewnie nie podoba.
  • Pomozecie dziewczyny? Prosze.... :)na gazetowego :)
  • wodeckiego oczywisicie :) moze ktos z was ma go i moglby mi wyslac na agazetowego bo wszyscy go tak zachwalaja na pierwszy taniec a ja go nigdy nie slyszalam
  • Dziewczynki kochane. Poratujcie mnie proszę - potrzebuję mp3 z "oczarowaniem" Zbigniewa Wodeckiego.
  • Dziewczyny miałam problem z komputerem i "znikła" mi ta piosenka, czy mozecie mi wysłać na poczte gosiaczek-82@gazeta.pl ...ten utwór bardzo mi zalezy . z góry dziekuej za pomoc
  • Dziewczyny nie mogę tej piosenki ściągnąć. Jeśli któraś z was ma ją na mp3 to proszę na gazetowego. Pozdrawiam :)
  • Bardzo pilnie potrzebuję tej piosenki, czy mogę prosić o przesłanie na maila? Z góry dziękuję
  • Jeśli masz ją na komputerze to bardzo prosze przeslij ją na mojego maila ddixxi@o2.pl lub etna69@gazeta.pl Szukam jej wszedzie i nie moge jej nigdzie znalezc :((( a chcialabym trenowac walca do niej bo to bedzie nasz peirwszy taniec z góry dziekuje za pomoc :)
  • Dziewczyny nie mogę tej piosenki ściągnąć z internetu, jakby któraś z Was ją miała to błagam o wysłanie jej na gazetowego bardzo chcę jej posłuchać.
  • wiem że się powtarzam, ale poszukuję tej piosenki i nie mam jej gdzie znajeźć może ktoś ma mp3 i tekst do niej prosiłabym o przesłanie na mail urraca79@gazeta.pl lub justynik@o2.pl z góry dziękuję
  • Oczywiście na pierwszy taniec :) Proszę, doradźcie jakie utwory najlepiej pasują. Bo pełno jest w internecie utworów do walca wiedeńskiego, a do angielskiego jak na lekarstwo. Chodzi o utwór ze słowami (tzn. taki, gdzie ktoś śpiewa, a nie sama muzyka) no i taki, żeby nie brzmiał jak kołysanka na pogrzebie prababci ;) Wiem oczywiście, że walc angielski jest dostojny i że to nie rockandroll, ale chodzi mi raczej o to, żeby nie był smętno-mdły. Dzięki z góry! :)
  • Dziewczyny! Wczoraj odkryłam coś naprawdę wspaniałego! Tzw. maseczka bankietowa Dermiki. Jest wprawdzie przeznaczona do cery dojrzałej i ma spłycać zmarszczki (to całe szczęście jeszcze nie mój problem), ale jednocześnie wygładza i przede wszystkim matuje normalnie jeszcze przed wyjściem z domu, po zrobieniu makujażu zaczynałam się świecić dziś moja twarz była matowa prawie 7 godzin, dopiero niedawno zaczęła się lekko błyszczeć gorąco polecam! www.naturella.com.pl/product_inf...
  • znacie jakiegos walca angielskiego? na poczatku myslelismy o walcu z filmu "Noce i dnie" ale to jest walc wiedenski (chyba?) a nas bardziej bedzie interesowal angielski, bo lepeij nam wychodzi. Prosze napiszcie
  • Cześć możecie mi doradzić jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec, bardzo chcielibyśmy zatańczyć walca. A jaka piosenkę Wy wybrałyście? Pozdrawiam/Aga

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się