oczarowany

(3 wyniki)
  • Jak co roku po północy wraz z sąsiadami wyszliśmy do ogrodu "podziwiać" pokaz sztucznych ogni. Nagle uwagę naszą zwróciły sunące na wschodnim niebie pomarańczowe świetliste kule. Były to lampiony, które wysyłał jakiś dobry człowiek (ludzie), a każdy lampion niósł cząstkę czyjegoś serca, marzenia, życzenia. Stałam oczarowana tak bardzo, że nie docierały do mnie huki wieśniackich petard. Wielkie dzięki za piękne widowisko i szczęśliwego Nowego Roku!
  • miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,3616417.html "A co im się podobało we Wrocławiu? Bardzo podobało im się miasto, a także plan wizyty we Wrocławiu. Byli wręcz oczarowani naszym prezydentem Rafałem Dutkiewiczem." Skoro tak to pewnie wysoko ocenią Wrocław. Opowiedzą wszystkim że we Wrocławiu jest czarujący prezydent i dlatego właśnie tam trzeba zorganizować EURO.
  • Napisaliście, że: Tymczasem na internetowym forum "Gazety" pojawiły się informacje, że późniejszy doradca Uniwersytetu Cezary T. przed laty pracował dla firmy Mitex. To ja was informuje, ze pracował też dla Sadama Husajna a do tego namówił Hitlera do wojny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się