Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      patologia

patologia

(6 wyników)
    • Naczelna Rada Adwokacka w ostatniej swojej 3 letniej kadencji odebrala prawo wykonywania zawodu 40 osobom za sprzeniewierzenie sie wartosciom i kompromitowanie srodowiska Moje pytanie brzmi Jaka liczba lekarzy w Polsce stracila prawo wykonywania zawodu od zakonczenie 2 wojny swiatowej. Na stronie zdaje sie Izby lekarskiej jest pewna statystyka za kilkuletni okres. W tym czasie prawo wykonywania zawodu stracil 1 lekarz. Ostatnio stracil go lowca skor wiec mamy 2 przypadki pewne I...
    • Witam, Pare tygodni temu zostalem mocno pobity zawieziono mnie do szpitala. Tam zrobiono tomografie i podano mi dziwny zastrzyk. Zaraz po nim dostalem drgawek w rece nie do opanowania. Takie padaczkowe ruchy, na chwile tez zemdlalem. Pozniej saniteriusze zabrali mnie do windy zawiezc do sali na obserwacyjna. To co sie pozniej stalo wlasnie sobie przypomnialem. Ten dziwny zastrzyk wprowadzil mnie w dziwny stan eufori. Czulem sie tak ze kazda mysl jaka mi przyszla do glowy w zwiazku z zadan...
    • Przeciwstawiam sie wszystkim trolom i dziennikarzom ktorzy 24 godzine na dobe czekaja na nasze potkniecia to jest nagonka na szlachetna brac lekarska spojrzcie ile wodki i piwa chleja na budowach My pijemy mniej a ci wstretni dziennikarze nas pokazuja w TV Cale szczescie Izby Lekarskie sa swiadome tego ze zyjemy w demokracji i to budowlaniec powinien byc na cenzurowanym a nie my Trzymajmy sie koledzy lekarze. Koledzy czy nie powinno byc tak ze nam powinno przyslugiwac prawo byc pi...
    • Rozpoczynam watek o patologiach w SZ Czy istnieje lapowkarstwo w SZ, kto jest temu winny i jak z tym walczyc (Do Loraphenusa, nie podawaj za argument kosztu nici a na ile wycenia nici NFZ) a jak juz nie wytrzymasz to podaj zwiazek miedzy kosztem nici chirurgicznych a lapowkarstwem)
    • o ile alegoria to nazwac mozna... zle pojete milosierdzie... pieniadze marnotrawione na tych, ktorzy nie placa na zdrowie i nie dbaja o wlasne zdrowie... zaniedbanie obowiazku opieki nad tym, nad ktorym winno sie ja sprawowac (corka lekarki)... jednym slowem to co mamy w makroskali w postaci NFZ
    • Czy jest ktoś na forum, kto może mnie oczarować kryterium rekrutacji na pielęgnairkę, mając na uwadze etykę tego zawodu? Czy np. pielęgniarka środowiskowa może wykonywac swój zawód pomimo, że we własnym domu wszelkie normy przekracza normalne funkcjonowanie i jednoznacznie można określić je jako patologię?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się