pech

(5 wyników)
  • czyli co Autorka miała na myśli: Wg mojej kumpeli "Autorka splagiatowała siebie" Wg mnie: niebywała zbieżność fabuły- elementy łączące: - dwie główne bohaterki tak samo nazywające się Iza Brant (Pech)/Joanna Chmielewska(Zbieg okliczności) - wspólne cechy denata - tytuł pech lub (nieszczęśliwy)zbieg okliczości jak kto woli - szantaż i zbiernie "haków"(dokumentów) przez denata - pomocnik(icy) denata, któr(z)y odwalał(i) za niego czarną robotę - starsze kobiety wielbiąc...
  • Pech. (16)

    Znowu słuchowisko z jednodniwym poślizgiem. Pech!
  • Pech(47)

    images.gildia.pl/_n_/literatura/tworcy/joanna_chmielewska/pech/okladka-180.jpg Nie chcę wywoływać wilka z lasu, ale czy nie macie obaw, że jutro coś się może wydarzyć? Jutro piątek trzynastego. Mieliście jakiś przysłowiowy, pechowy piątek trzynastego?
  • Najpierw namalowałam bohomaza wbrew instrukcji, potem sie spóźniłam z wysyłką a teraz strajkują listonosze. Strajkują w Bochni, w Krakowie tez i ponoc niedługo w całej Małopolsce. Nie będzie ktoś z Warszawiaków przejeżdzał przez Kraków?
  • Witajcie poświątecznie! Właśnie przeczytałam maila od p.Tadeusza, w którym przekazuje wszystkim członkom TWCh życzenia świąteczne od Guruy. A poza tym mam wiadomość dla mieszkańców Poznania i okolic. 1 maja pani Joanna będzie w Poznaniu świętowała wstąpienie Polski do UE, być moze będzie wtedy podpisywała swoją nową książkę. Gdzie to się odbędzie na razie nie wiem, ale do 1.V jest jeszcze kilka dni, to się dowiem. Pa. Jak się miewacie po Świętach?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się