-
no nie wiem już sam. odpada wysypianie się, bo jestem tak samo śpiący czy śpię
6 czy 10 godzin. dieta jest ok raczej, chodzi o proste i fundamentalne
pobudzanie takie jakie daje kawa. kawę się długo robi i nie mogę wypić w
większych dawkach, koffex jest ohydny. redbull jest super, ale jest drogi.
speed 8 się boję. dajecie.
-
Ja uważam, że nie powinni mieć żadnych specjalnych praw, a wręcz płacić kary,
bo rozbijają jedność religijną i kulturową społeczeństwa.
Większośc Polaków to katolicy i dlatego możemy ustanawiac reguły jakim ma
rządzić się ten kraj. Tak samo jak właściciel firmy może zarządzić taki, a nie
inny ubiór. A to my jesteśmy takim właścicielem Polski i możemy np. narzucić
ateistom specjalne podatki. Cieszcie się, że i tak macie dobrze i siedźcie
cicho, jak nie chcecie pogorszyć swojej sytuacji.
-
mowa jest o odnowie wiernych po śmierci papieża, widzę conajmniej dwie
możliwości:
1) część wiernych, która odeszła od kościoła wraca na jego łono - tak myślą
niektórzy hierarchowie
2) ludzie zostaną pobudzeni do myślenia, i stawią jeszcze większy opór
aktualnemu kościołowi, czyli odejście wiernych od kościoła pogłębi się - i to
wydaje mi się na dłużej bardzo prawdopodobne, wzrośnie zaangażowanie części
wiernych w formie różnych grup, getta czy też "sekty", jak wokół RM , ale ...