pobudzony

(2 wyniki)
  • innowacyjność w RP III? wiecie co to jest innowacyjność w naszej ślicznej "banana-republika"? to jest coś co burzy porządek na biurku urzędnika. niszczy jego system nerwowy. wprowadza zamieszanie w firmie. wiąże się z próbą "wyłudzenia" pieniędzy przez złosliwego innowatora, racjonalizatora, i tym podobnych indywiduów. a najgorsze ... obraża smiertelnie dobrze usadowionych głąbów.
  • ooo , widzę ogromne zainteresowanie Rzeszowian tematem:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się