innowacyjność w RP III? wiecie co to jest innowacyjność w naszej
ślicznej "banana-republika"?
to jest coś co burzy porządek na biurku urzędnika. niszczy jego
system nerwowy. wprowadza zamieszanie w firmie. wiąże się z
próbą "wyłudzenia" pieniędzy przez złosliwego innowatora,
racjonalizatora, i tym podobnych indywiduów. a najgorsze ... obraża
smiertelnie dobrze usadowionych głąbów.