-
dzwoni mi w glowi lub uchu,,jest mi
caly czas zimno i mam obrzek jakis podskórny,czuje sie psychicznie
pobudzony i jesdnoczesnie slaby fizycznie,,jestem rozbity jakis, ,
mam podkrazaone oczy i bardzo sucha skore,, zaparcia i wymioty
zołcia,,morfologia wyszla w normie , ,gorzej widze -mroczki,,chodze
jak na szczudlach, chwiejnie, ,zrobilem tez katecholaminy z osocza i
nie wiem jak to zinterpretowac,
noradrenalina 382 ug/24h norma <90
adrenalina 25 ug/24h norma <20
met...
-
Witam,juz tu pisalem wczesniej kiedys, mam do Was wielka prosbe,
czy Mozecie mi pomoc dojsciu do przyczyny co jest przyczyna utraty
przezemnie prawie calkowicie smaku i zapchau, nie czuje co jem, nie
mam przez to wogule apetytu, wechu tez prawie nie mam,zycie stracilo
dla smak , wg mnie przyczynami moga byc dolegliwosci na ktore
cierpie od dawna inne dosyc swieze:
1.refluks, powodowany min. przepuklina wslizgowa rozworu
przelykowego,biore niby controloc ktory ma blokowac kwas a...
-
Witam, moj bliski kolega ,30 lat ma od ok 10 lat chodzi po
psychiatrach bo jest bardzo pobudzony , niespokojny ,nie moze spac,
jescma lęki,moze nie spac 3 dni pod rzad , chodzi jak nakrecony,,
ma stan pogoraczkowy wciaz 37,2 ok,, na zmiane goraco lub zimno, mu
jest chodz skore ma wciaz goraca tylko dlonie i stopy
lodowate,,wypadaja mu wlosy, siwieje szybko,ma nadkwasote i
refluks , ,wymiotuje zołcia,ma zaparcia ,nie dzialaja na niego
srodki przeczyszczajace ,strzelaja mu stawy...
-
witam
mam problem i chcialbym cos z tym zrobic bo czas mija a ja nie czerpie z
zycia pelnymi garsciami tylko stoje na bocznym torze i przygladam sie jak
mija ....
moj problem polega na tym ze zawsze bylem niesmialy, nie wierzylem w swoje
mozliwosci i zdolnosci, mam niska samoocene, kontakty z ludzmi powodowaly
stres czesto w banalnych sytuacjach wlaczas sie u mnie program ucieczki,
kiedy musze wypowiedziec sie na forum publicznym, tzn w gronie kilku osob
albo wiekszym, przyc...