pracy mgr

(6 wyników)
  • dobry wieczor. pisze prace mgr na temat depresji po alloplastyce stawu biodrowego. jesli ktoś ma jakieś materiały, to niech sie ze mną skontaktuje tu, lub na gazetowego meila:). materiałów mam już dużo, ale wiadomo - IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ:).
  • Witam :) Jetsem studentka w tym roku mam się bronic niestety na skutek duzej ilosci studentów i licznych zajec na uczelni mój promotor nie moze znalesc czasu dla mnie wstawiam wiec plan mojego pierwszego rozdziału pracy mgr i proszę o opinie i sugestie :) Substytucja czynników produkcji w gospodarstwach rolnych. I. Teoretyczne aspekty substytucji 1. Substytucja w ekonomii 1.1. Definicja i znaczenie substytucji 1.2. Zastosowanie substytucji 1.3. Rodzaje substytucji 2. Metodyczne po...
  • Pytanie(57)

2 lata temu broniłam mgr oparty o autorską ankietę... teraz w oparciu o tę samą ankietę chcę napisać doktorat, oczywiście znacznie rozszerzając badania... czy mogę czy będzie to potraktowane jako plagiat?? Moja promotorka wyraziła na to zgodę, ale po odmowie przeprowadzenia badań w ośrodku mojej promotorki od mgr zaczęła wymyślać dodatkowe ankiety i cuda na kiju...
  • szukam statystyka lub kogoś kto sie na tym zna, w celu zrobienia mi statystyki do pracy mgr na podstawie ankiety przeprowadzonej przeze mnie na studentach, konkretnie chodzi mi o współczynnik istotności. cena do uzgodnienia. tel 790-664-431 jezeli nim nie jesteś to może chociaz znasz osobę, która byłaby w stanie to zrobić, bede bardzo wdzięczna. z góry dziekuję.
  • Mam następujący problem który postaram się opisać poniżej W związku z brakiem pensum dydaktycznego, a właściwie w efekcie rozwiązania grup dziekańskich część pracowników mojego wydziału nie ma pensum. Dziekan problem rozwiązał w taki sposób, że pracownikom z nadwyżkami godzinowymi kazał przekazać prace dyplomowe. I tu pojawia się problem: Właśnie dostałem do recenzji "swoją pracę" no i: - nie miałem wpływu na jej pisanie, jest już oprawiona, - ma 40 stron, - z czego 30 to kopiuj...
  • Witam serdecznie, Mam do Was forumowicze ogromną prośbę. Czy dysponujecie wzorem referencji "od Profesora, u którego pisało się magisterkę", które należy dołączyć do dokumentów stratując na studia doktoranckie? Byłam u Profesora, u którego pisałam pracę mgr, powiedział, że chętnie podpisze, ale mam napisać sama. Nigdy nie widziałam takiego dokumentu na oczy w związku z czym proszę o wsparcie.Nawet nie wiem, co taki dokument powinien zawierać? Będę wdzięczna za pomoc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się