pracy mgr

(4 wyniki)
  • chciałabym w swojej pracy mgr podziękować promotorowi za pomoc i swój czas. Znacie może jakieś gotowe formułki takiego podziękowania? A może lepiej napisać coś od siebie? tylko to będzie chyba zbyt osobiste...
  • Piszę...tzn. napisałam już pracę mgr pod tytułem: "Die Wiener Museenlandschaft als Spiegel und Dokument der oesterreichischen Kulturgeschichte" Chciałabym prosić Was o komentarz...tzn. czego po takim tytule Wy byście oczekiwali w treści? Ja już trochę siedzę w tym temacie i czasami sama już nie wiem czy uwzględniłam wszystko, bądź większość w pracy. Nie podaję tytułów swoich rozdziałów, aby niczego nie sugerować. proszę o pomoc :) pozdrawiam :)
  • Witam, pisze prace mgr na temat Christiana Grafa von Krockowa czy ktos moze mi pomoc, dac namiar na jakies materiały, bibliografie itd, a moze ktos z Was sam o nim pisał??:)
  • Muszę przetłumaczyć stronę tytułową pracy mgr i nie wiem, jak będzie poprawnie Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, wydział nauk politycznych. Może ktoś pomoże? Dzięki :-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się