Forum Nauka i edukacja Edukacja
ZMIEŃ
    pracy mgr

  pracy mgr

  (4 wyniki)
  • Studia kończyłem w 1992 na filologii angielskiej. Zaliczyłem całość 10 semestrów, lecz... pracy mgr nie napisałem i nie obroniłem. Nie napisałem ponieważ wkopałem się w temat, który zupełnie mnie przerósł. Później się ożeniłem, więc dom, dziecko, praca - trzeba było z czegoś żyć, etc. i tak pozostało do dnia dzisiejszego ponieważ trudno jest cokolwiek napisać mieszkając daleko od najbliższego IA czy dobrej anglojęzycznej biblioteki. Moja sytuacja zatem jest niezbyt dobra: nie mam t...
  • Hej! Pisałam na zlecenie 2 prace licencjackie, które jednak po zakończeniu osiągnęły poziom i rozmiary magisterskich. Niestety mój zleceniodawca się wycofał w ostatniej chwili. Chętnie je sprzedam komuś innemu. To prace z ekonomii w turystyce (a konkretnie w hotelarstwie) ogólnie rzecz biorąc.
  • Skończyłam studia ok.10lat temu - 10 semestrów. Niestety nie obroniłam pracy mgr - wyszłam za mąż, etc. Teraz chciałabym do tego wrócić, jakie są możliwości?
  • szukam materialow na ten temat, potrzebne mi sa do pracy mgr; jakiekolwiek informacje w jakich ksiazkach znajde? cokolwiek na ten temat, artykuly z gazet, strony internetowe, cokolwiek bedzie mi bardzo pomocne, z gory dziekuje. sorki za styl i syzk zdan, ale mam nadzieje ze kazdy zrozumial o co mi chodzilo.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się