Forum Zwierzęta Psy rasowe
ZMIEŃ
      pudel

pudel

(5 wyników)
    • Witam, nigdy na tym forum nie bylam ale pomyslalam ze moze mi pomozecie. Poszukuje imienia dla brazowego standartowego pudla z bialym krawatem. Chlopak nigdy nie bedzie wygladal jak te obrazkowe dziwnie obciete pieski. Nabywamy go ze wzgledu na jego swietne wlasciwosci anty-alergiczne. Jest jednak pare zastrzezen 1. imie musi sie dac wymowic po polsku, po angielsku, moze tez byc z francuska 2. moze jakos tam oznaczac jego "brazowosc" 3. musi dac sie zdrobnic 4. moze to byc slowo ...
    • Mam powazny dylemat troche juz siedze w kynologii ale bardzo trudno mi jest podjac ostateczna decyzje.....Nie mam zielonego pojecia na jaka rase mam sie zdecydowac.Jestem osoba ktora bardzo skrupulatnie zbiera informacje o danej rasie rozwaza za i przeciw stad takie dylematy.Jak juz jestem pewna ze to strzal w 10 zaczynam sie zastanawiac czy sprostam tej rasie czy dam rade dobrze psa ulozyc wychowac.Mialam juz boksera i pudla miniaturowego.Dodam ze mieszkam w bloku mam piekne tereny do ...
    • Witam, Które psy nie gubią sierści? Szorstkowłose? Słyszałam też o briardach, adeilerach, czy małych yorkach. Jak to z tym jest?
    • witam zastanawiam sie nad kupnem psa, myslalam o rasach mops i shar pei, czy ktos moze ma takie psy i moze mi cos doradzic? ja szukam psa do kochania, nie prowadzimy aktywnego trybu zycia( dlatego zastanawiam sie nad mopsem) w domu jest tez moja 11 letnia siostra a wiec powinien byc lagodny- ale ma ona tez alergie a wiec psy z dluga sierscia odpadaja, prosze o rade i moze ktos od razu ma szczeniaki do sprzedania, czekam na info za wszystkie porady z gory dziekuje i pozdrawiam ahan...
    • Witam, szukam psa, który nie gubi sierści, najchętniej z 'włosami', nie sierścią, dobrego dla dzieci i nie wymagającego długich spacerów przychodzą mi do głowy pudle i yorki- choć w trym drugim przypadku- chyba nie nadają sie dla dzieci (dzieci sa spokojne i odpowiedzialne)?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się