srebro

(2 wyniki)
  • Cześć Dziewczyny. Moim problemem są bakterie w pochwie i stany zapalne, których nie mogę sie pozbyć od marca. Jestem po kuracjach antybiotykami i dzis, pełna nadzieji,że jestem juz wyleczona, odebrałam wynik wymazu z pochwy i okazało sie,że niestety ale to dalej jest. Ta bakteria to Klebsiella pneumoniae - wzrost b. obfity! Czy którejś z Was udało się może pokonać tę baktrię i mogłaby się podzielić swoimi doświadczeniami ze mną. Martwię się, że to tak długo trwa, w marcu mielismy ...
  • W jakich dawkach podajecie mężom kwas foliowy i Salfazin? Co jeszcze dajecie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się