Forum Czas Wolny, Hobby O perfumach
ZMIEŃ
      truskawkowy

truskawkowy

(4 wyniki)
    • Uwielbiam otulac sie slodkimi, cieplymi zapachami. Czy znacie moze jakies perfumy o slodkich nutach np jogurtu truskawkowego, waniliowego ? Chodzi mi o nuty mleczne, miodowo-slodkie, kojarzace sie z puddingiem z dziecinstwa. :-))
    • Czy ktos w nowym roku mial jakies problemy ze strawberry? No,cos podobnego...Dzis sprawdzilam dokladnie wyciag z karty kredytowej i malo z krzesla nie spadlam.Kwoty wystawione na rachunkach z truskwy roznia sie znacznie od kwot pobranych z karty! Pewne zakupy nie zostaly potwierdzone,kwota zas pobrana..noszzz..takiego b....u to ja w zyciu nie widzialam! Co sie dzieje z truskwa???
    • www.gold.superpromocja.pl/ Co o tym sądzicie.Dla mnie ta strona jest trochę podejrzana.
    • Kiedyś wąchałam w GC wodę perfumowaną w dwóch wariantach- truskawkowa i porzeczkową. Była w prostym, okragłym, metalowym flakonie. Przynajmniej tester tak wyglądał:) Porzeczkowa była fioletowa, truskawkowa- czerwona. Wcześniej nie znałam tego zaopachu a teraz nie mogę sobie przypomniec nazwy:( Była jakas dziwna.. Kojarzy mi się z XVIII wiekiem:) W nazwie była jakas kobieta, królowa czy ktoś, właśnie tego nie pamiętam. jeżeli ktos wie, o czym w ogóle mówię, to niech mi pomoże!:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się