truskawkowy

(5 wyników)
  • Po podaniu mojej 9 miesięcznej córeczce Nurofenu truskawkowego - następnego dnia na ciele pojawiła się wysypka (brzuszek, plecki, nóżki). Czy możliwe że Nurofen może uczulać???? Może to ta esencja truskawkowa zawarta w nurofenie jej nie posłużyła??? Miałyście podobne doświadczenie????? Pomóżcie, bo moja córka to generlanie alergiczka jest (chyba na owoce lub kaszkę ryżową - testujemy teraz)i po podaniu właśnie nurofenu nagle skóra się pogorszyła.
  • Mógł wywołać silną alergię???? Mam roztrzaskane serce na strzępy. W zeszłym tyg. byłyśmy w szpitalu na pobycie u immunolog alergolog. Zrobili badania Gabrysi, ma nową bardzo rystrykcyją i bezpieczną diete. po trzech dniach stosowania skóra ło matko piękna!!!!!!! w pn nad ranem dostała wysokiej gorączki i nawet to nie pogorszyło jej stanu skóry - a zawsze miało wpływ. wieczorem kończył sie ibufen podałam nurofen troskawkowy. na nastepny dzien dzieciak jak poparzony! dziś nie lepiej w...
  • Mój synek właśnie dostał ten lek na wysypkę, zastanawiam się czy esencja truskawkowa czasem nie uczuli, czy zdarzyło się to któremuś z dzieci?
  • W skład syropu ketotifen wchodzi esencja truskawkowa. Zastanawiam się jak można dodawać taki składnik w leku dla alergików, a może taka chemiczna truskawka nie uczula (chociaż trudno mi w to uwierzyć). Jakie są wasze doświadczenia z tym lekiem - mój synek bardzo cierpi z powodu świądu skóry i pani doktor przepisała ketotifen, który ponoc lepiej działa w przypadku alergii pokarmowej niż Zyrtec, chętnie bym go podała gdyby nie te truskawki!
  • Mój synek (4 miesiące)jest uczulony na białko krowie. Ostatnio był przeziębony i dostał wapno. Ku mojemu zdziwieniu po 2 godzinach wysypało go na buzi. Nie jadłam nic nowego więc to misi być wapno. Po fakcie (niestety a zawsze do tej pory czytałam skład nawet leków zalecanych przez lekarza) dorwałam się do składu i wyczytałam, że zawiera glukonolaktobionian wapnia i laktobionian wapniA. "lakto" czyli coś z mlekiem. Nie spodziewałam się tego po wapnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się