Forum Dom Developerzy: Wrocław
ZMIEŃ
      truskawkowy

truskawkowy

(9 wyników)
    • Witam! Podpisałem niedawno umowę przedwstępną z deweloperem Safehome na kupno mieszkania na Osiedlu Truskawkowym. Jakie są Wasze opinie na temat tego dewelopera i konkretnie tej inwestycji? Dziękuję
    • Witam, rozwazam mozliwosc zakupu mieszkania na osiedlu truskawkowym na Wojnowie: cena jest zachecajaca - za mieszkanie z ogródkiem, 55 m2 - 184 tys, natomiast martwi mnie kiepskie skomunikowanie dzielnicy z reszta miasta. Dodam, ze mieszkanie chce kupic na kredyt i w czesci go wynajac, by sie splacał lub ewentualnie za kilka lat sprzedać. Czy Waszym zdaniem warto kupować? Mieszkania idą w górę, ale ze względu na tę lokalizację obawiam się, że na tym osiedlu moze nie być tak różowo. A...
    • Poszukuję kontaktu z ludźmi mieszkającymi na Osiedlu Truskawkowym na Wojnowie. Chciałbym przeczytać poglądy mieszkańców na temat developera SAFEHOME oraz sposobu jego zarządzania osiedlem. Podpisałem umowę na budowę szeregówki z terminem na IV kwartał 2007 i jestem ciekaw wszelkich sugestii mieszkańców. Pozdrawiam wszystkich truskawkowiczów i forumowiczów.
    • Witam, zastanawiam sie nad zakupem mieszkania na osiedlu truskawkowym. Deleloper, niejaki safehome malo znany, a na stronce podaje malo szczegółów dotycząccyh wykonczenia mieszkan... Czy ktoś juz podpisywał uwowe? Moze wie cos wiecej... Z gory dzieki za info? R.
    • Poszukuje ludzi,którzy kupili mieszkania na osiedlu truskawkowym.Przyszli sąsiedzi poznajmy się! pozdrawiam
    • www.gratka.pl/dom/tresc.phtml?id_og=4302756&id_region=1&miasto=wrocław&dzielnica=wojnów&rodzaj_dzia lki=0&id_jednostka_pow=1&id_waluta=1&z_dnia=- 1&inte=on&gaze=on&biur=on&id_podrubryka=3&id_rubryka=1&nr=1&key_uniqu e=af0a71c1ac20b7ef777770271d498ea2
    • Ktoś tam może był? Albo kupił już domek? Jaka jest oferta, tzn. w jakim stanie sprzedają tam domki?
    • Czy ktokolwiek zagląda tutaj z tych rejonów??
    • Albo planuje zakup mieszkania na nowo budowanym Osiedlu Truskawkowym?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się