Forum Kobieta Uroda i kosmetyki Uroda
ZMIEŃ
      truskawkowy

truskawkowy

(8 wyników)
    • tiny.pl/khks zachwycona jestem, choć nie czytałam opinii o nim przed zakupem :) lepsze niż Ziaja
    • Pytanie do osób znających sie na analizie kolorystycznej. Czy ktos spotkał sie z określeniem "blond truskawkowy"? Jaki to odcien? Pozdrawiam
    • Podobno nowy zapach, rzeczywiscie przepyszny :-). Próbowałyście któregoś owocowych balsamów YR, albo czegokolwiek z tej serii? Jak je oceniacie? Czy zapach utrzymuje się długo na skórze?
    • Do Was kieruję zapytanie takiej oto treści; w piątkowy wieczór złożyłam zamówienie w Strawberrynet -całość więcej niż poprawna itd.- oraz otrzymałam jego potwierdzenie, czyli wszystko ok. zamówienie w trakcie realizacji:) Czy to znaczy, iż mogę odetchnąć i spokojnie czekać na przesyłkę, czy też takowe potwierdzenie nie wyklucza dalszych problemów z wspomnianym niejednokrotnie przez Was, uroczym panem Chanem? Moje truskawkowe doświadczenia są żadne, więc proszę, podzielcie się swoi...
    • Właśnie sprawdziłam datę prod.zakupionego na "truskawce" kremu Biotherm za pomocą "datecalculator". Jest to 27.05.2005r.oraz narysowany otwarty słoik "12M ". I tutaj naszła mnie wątpliwość, że "truskawkowe" okazje to produktu na końcówce "terminu". Kupiłam krem za 67zł z 20% obniżką ceny. Więc nie była to super truskawkowa okazja.A potem kupułam maseczkę, również z Biothermu za 33zł (50%)i to już była super okazja a data produkcji to 19.12.2007r. Potem sprawdziłam krem E.Lauder ...
    • Kusi mnie carmex wiśniowy albo truskawkowy na allegro.U kogo warto kupić?Kto ma oryginały(o ile w ogóle carmex jest podrabiany).Ktoś kupował i może mi polecić sprawdzonego sprzedawcę?
    • Piankę do układania włosów (tę w jasnobeżowo-złotym opakowaniu), krem powiększający (w niebieskiej tubce), peelingi owocowe do ciała w małych tubkach... Niedrogie, polskie, fajne kosmetyki. Pozdrawiam.
    • Do kupienia w aptece - Chap Stick lip balsam, 10zł, a efekt niemalże natychmiastowy. Z tym że jak dla mnie to strasznie śmierdzi, więc polecam wybrać miętowy. I nie całować się z potem z chłopakiem, bo w smaku też obleśny:) Ale działa, działa:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się