Forum Na emigracji Matki Polki w UK
ZMIEŃ
      truskawkowy

truskawkowy

(3 wyniki)
    • ... prosze o fajny przepis na tak mase, koniecznie z truskawkami:), wesprzyjcie mnie, bom dwa razy poniosla porazke i nie da sie tym przelozyc ciasta, jakas ciapa mi wyszla, ktora razem z biszkoptem wrzucilam do zamrazarki i teraz mam ciasto z lodami na zimno, ale no nie o to mi chodzilo, choc tez smakuje:)))
    • Czesc Dziewczyny, czy znacie moze jakis przepis na tort truskawkowy, ktory mozna zrobic z angielskich skladnikow? Jutro moj maz ma urodziny i chcialabym zrobic mu niespodzianke. Prosze o jakies porady. Ania
    • Dziewczyny, prosze podpowiedzcie mi Wasze sprawdzone przepisy na ciasta lub inne rzeczy, w ktorych mozna wykorzystac mrozone truskawki i ciasto jest super a nie rozmakniete itp. Sprawdzalam oczywiscie moj ulubiony blog Dorotus, ale to co znalazlam z truskawkami to moim zdaniem chyba byloby lepsze ze swiezymi truskawkami. Truskawki rozmrozone jak wiadomo sa rozmakniete po jak z kompotu :-). Nie zalezy mi jednak na przepisach na rzecyz typu lody, mussy i tego typu, bo znajac zycie potem sama...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się