-
Od wielu lat cierpie na straszną chorobę fibromialgię.Zyję w ciagłym bólu i
cierpieniu.Zycie stało sie koszmarem-juz żyć mi się nie chce.Ból promieniuje
od wszystkich stawów na całe ciało.Choroba jest zdiagnozowana szpitalnie.Nie
umiem udowodnic że jestem bardzo chora bo lekarz ZUS -orzecznik stwierdził że
to urojenie moje i mam zaburzenia hipochondryczne.Kto mi poradzi co z tym
zrobić?Sąd przyznał mi rentę a ZUS sie odwołuje az do sadu
apelacyjnego.Proszę o pomoc gdzie mogę dosta...
-
Witam, mam straszny problem. Moja mam lat 55 od 4 miesięcy umiera a
przynajmniej tak twierdzi i zachowuje się. Zaczęło się od połkniętej pestki
od śliwki. Mama twierdziła, że jej utknęła w gardle i dusi się. Zrobiono
przeswietlenia, tomografie, gastroskopię. Nic! Ale dusiła się przez dalszy
miesiąc twierdząc, że pestka rozpadła się i powbijała. Później zaczęła
znajdować w kale jakieś kuleczki i nitki. No i wtedy zaczęło się, że pestka
to tylko osłaiła organizm i wtedy ujawniły się...
-
witam,
lekarze podejrzewaja, ze rozne moje dolegliwosci (zartoy glowy, bole
pecherza, dolegliwosci kobiece, bole kregoslupa) maja podloze psychiczne.
wszyscy rozkladaja rece i kaza udac sie do psycholga.
czy ktos wie jak lecztc taki rodzaj nerwicy czy jakiegos innego zaburzenia
psychicznego?
jestem w takiej sytuacji, ze nie moge teraz udac sie na zadna terapie. jak
samemu sobie pomoc?
pozdrawiam
basia