Forum Aktualności i Media Kraj
ZMIEŃ
    usatysfakcjonowany

  usatysfakcjonowany

  (7 wyników)
  • Pozostałe 85 % osiągnę gdy zniknie z rzeczywistości polityczno-społecznej PiS ze swoim prezesem i jego watahą, którzy chcą teraz po kolejnym zwycięstwie moralnym (zwyciężony ale nie pokonany) przyłączyć nas do austro-węgier. XXI wiecne austriackie gadanie.
  • Zyta - pewnie średnio, bo uzasadnienie dość bolesne dla niej, ale oczywiście sąd - stosujący kpk i kierujący się zasadą domniemania prawdziwości o.l. - nie mógł orzec inaczej. Bezwgzlęgni wyznawcy teczek - już bardziej, bo dowody współpracy mogły np. zostać zniszczone. Z drugiej strony na tle wyroku nie sposób wykluczyć możliwości zwykłego fałszowania teczek (jak to miało miejsce w przypadku Wiktora Sowy, gdzie esbecy dołożyli raporty z rzekomych spotkań). A wg nowej ustawy lustrac...
  • a tak zohydza się a PRL , a dziś ..
  • Wiadomo chodzi o byłego "kapciowego" L.Wałęsy.Od początku nie chciałem dać wiary, że to Wachowski jest niewinny.Słusznie , że Kaczyński wstrzymywał sie z przeprosinami.Poczekamy , zobaczymy jak sprawa będzie sie toczyć na wokandzie.Dzisiejsze zdenerwowanie i pełne nietaktu( wobec prowadzącego Rymanowskiego w TVN24 )zachowanie nie licuje z gtym jak powinien sie zachowywać w takich sytuacjach były prezydent. Zupełnie odmiennie było w studio, J.Kaczyński był wstzremięźliwy w ocenach i...
  • Pan znowu swoje??
  • na rzecz Bronisława Komorowskiego . Tusk zachwalał Bronisława Komorowskiego , ze : umie przyciągać do siebie ludźi . Pomyśłełm ,ze Donlad jednak nie kłamie, przecież to Komorowski przyciągnął do platformy Sawicką swym programem zwłaszcza w słuzbie zdrowia. Przyciąga Bronek ludzi do kręcenia lodów chciałoby się powiedzieć ale nie wypada, ze względu na panujące upały.
  • ... informacja rzadu na temat stanu finansow publicznych. Rece opadaja, kiedy sie oglada jakimi sposobami SLD unika dyskusji na temat tego, w jaki sposob bedzie po wyborach zarzadzac budzetem panstwa. Nadal brak im danych, z ktorymi zdazyla zapoznac sie (poprzez media) cala Polska.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się