wizowa

(7 wyników)
  • Wyczytalam na stronach Immigration, ze liste krajow na kolejna loterie podadza we wrzesniu 2007. Czy orientujecie sie moze (jakies przecieki), czy Polska po raz kolejny wykluczona? I czy ta loteria sie w ogole odbedzie?
  • Kiedy będą wyniki ostatniej loterii wizowej?
  • wiem, że wniosek ds-156 trzeba wypełnić elektronicznie, a ds 157 i 158 można ręcznie drukowanymi literami ? pytam bo za nic nie mogę otworzyć str ambasady usa od 2 tyg i nie wiem czy mogę wypełnić odręcznie ??
  • czy ktos wie kiedy nastapila zmiana oplaty wizowej z 330 na 340 zl? Dzieki
  • jak to przebiega? czy mozna rozmowic sie po polsku? o co pytaja? i czy warto ja przechodzic, bo z tego co slyszalem jest dobrowolna.
  • Ciekawa jestem czy duzo osob mialo tak jak ja, ze wylosowali green card, ale ich case number byl wysoki i nie zalapali sie nawet na interview w ambasadzie, i ostatecznie nic z tej emigracji nie wyszlo.
  • Wyjezdzajac na studia do US (zostalam juz przyjeta przez uczelnie i mam formularz I-20) ubiegam sie o wize F1. Przeczytalam wlasnie informacje o wymaganych dokumentach i niestety pogubilam sie w oplatach ;) Nie jest jasne dla mnie czy oplata za podanie wizowe w wysokosci 330 zlotych i oplata za rejestracje w systemie sevis to to samo?Prosze o pomoc, dzieki
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się