Tora skończyła 12 tygodni . Dostaje karmę Purina Junior , raz dziennie mięsko
z rosołkiem i marchewką i wszystko jest ok.
Dałam jej wczoraj 2 cm. plaster "psiego batona" takiej karmy sklepowej dla
psów i dziś rano sensacja w postaci rozwolnienia.
Co jej wprowadzać i ile razy dziennie dawać jedzonko żeby było ok?
Ostatni posiłek dostaje 17-18, a w nocy zawsze zrobi kupę (niestety).
Jak uregulować psu wypróżnienia. Proszę o rady .