znajda

(6 wyników)
  • witam! wczoraj wieczorem znalazlam kota -a wlasciwie kociaka, wiek okolo 2-3 miesiecy. siedzial sobie na parkingu pod samochodami i darl paszcze niemilosiernie przez jakies 4 godziny. w koncu wieczorem udalo sie go wywabic za pomoca szynki :) kociak jest sliczny, rozmruczany, wogole nie agresywny, nie odstepuje mnie ani na krok, nawet gdy bralam kapiel spacerowal po wannie. :) dzis bylam z nim u weterynarza, jest w dobrej kondycji troche odwodniony, ale pije jak smok -wiec na ra...
  • witam serdecznie, kilka dni temu znaleźliśmy potrąconego przy drodze pieska, mały biały kundelek, zaniedbany i niewidomy -prawdopodobnie przez wypadek. W sumie już doszedł do siebie, poza oczami - jedno ma całe białe, a drugie - cześciowo w środku zamglone, i na pewno nic nie widzi. Bylismy u weterynarza ale lokalnie(nie jestem z Poznania), który raczej zajmuje sie krowami, swiniami i kleszczami - popatrzył, stwierdził ze "raczej nie bedzie widzial,chyba nic sie nie da zrobić ,ale okulistą t...
  • Znalazłam dzisiaj gołębia (raczej) hodowlanego i jakiegoś chorego czy też otumanionego - nie lata, ale skrzydełka raczej ma całe. Siedział przy ulicy więc może został potrącony. Co robić z nim dalej? Jak go pielęgnować? Czy taki gołąb nadaj się do hodowli w domu? Proszę o wszelkie informacje i porady na temat gołębi.
  • ktos przed Mikolajem wyrzucil kota. jestem pewna, ze wyrzucil. kotka trzymala sie jednego miejsca byla ufna, nawet zbyt ufna, bezdomne takie nie sa. nie radzila sobie. byla dokarmiana. wiedzialm o niej od mamy. trzy tygodnie to wystarczajaco duzo czasu by odnalezc swojego kota. nikt jej nie szukal zreszta. wzielam do domu. czy weterynarz potrafi okreslic wiek kota?
  • Przyplątalo sie do mnie 3 bezdomne koty . Dokarmiam ich, powiem nawet ze sie oswoiły i sie łasza, mruczą :). Obejrzałam ich, jeden mial kleszcza - udalo mi sie go wyciagnac w całosci. Ale zauważyłam ze one maja mnóstwo pcheł i wesz . Pewnie dodatkowo maja robaki blee. Sama sie potem drapałam :(. Maja jakies 3-4 miesiace. Prosze mi powiedzieć ile bedzie mnie kosztowac odpchlenie i odrobaczenie calej trojki ?. Do domu ich nie moge wziasc , ale moze w taki sposob ze ich dokarmiam, mogłabym...
  • witam wlasnie adoptowalam ptaszka mial to byc kanarek ale wlascicielka sie nie znala wiec mi sie wydaje ze to zeberka lub ryzowiec ptaszek jest znajda kolor bialy dziobek czerwony nozki pomaranczowe dziob wydaje mi sie inaczej osadzony niz u kanarka glowa tez ptaszek jest drobny i baaaardzo chetnie lata po klatce i spiewa dlatego mysle ze to samiec ma dosc mala glowke wydaje odglosy podobne do trabienia auta spiew przypomina mi skrzypienie wozka co to za zwierz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się