www.youtube.com/watch?v=uPREuFcYKmM
To się stanie po zwałce dolara, czyli, de facto, po upadku Stanów – powojennego „opiekuna” cywilizowanej części świata. Zaczynacie w Warszawie taki scenariusz przyswajać powoli? Bo, pomijając waszą niewiedzę, byli, i są, na świecie ludzie, którzy finalny efekt niekończącej się emisji pustego pieniądza doskonale rozumieją.