08.10.17, 21:34
https://www.pch24.pl/images/min_mid_big/big/55202.jpg


Obserwuj wątek
    • tomek.125 Re: . 10.10.17, 01:56

      Bywa, że jest wizualnie spektakularna jak ta z 2006 w Auschwitz, czy ta ze Święta Miłosierdzia Bożego na Filipinach:


      forums.catholic.com/t/photo-of-rainbow-coming-down-on-statue-of-jesus-at-divine-mercy-shrine/322504

      W zeszłą sobotę w godzinach popołudniowych przyćmiła w Polsce jednak przede wszystkim masowością występowania (choć wielu i piękna nie można odmówić). Przeglądnąłem z ciekawości trochę nie tylko na twitterze i myślę, że z 20 rożnych miejsc spokojnie bym się doliczył. M.in. w Warszawie, Lublinie, Świdniku, Dorohusku, Skawicy, Korbielowie, Częstochowie, Bytomiu, Stegnie, Prudniku-Lesie, na Górze Chełmskiej, Przełęczy Bukowskiej, Piwowarówce w Piwnicznej-Zdroju, plus pewnie w dziesięciu – jeśli nie więcej – innych.

      Piękna oprawa zupełnie wyjątkowego modlitewnego wydarzenia.



      twitter.com/hashtag/rozaniecdogranic?f=tweets&vertical=default&src=hash

      dzieckonmp.wordpress.com/

      https://dzieckonmp.files.wordpress.com/2017/10/twa.jpg





      --
      www.youtube.com/watch?v=E664qQ7rNjA
      • tomek.125 Re: . 10.10.17, 17:23

        > Bywa, że jest wizualnie spektakularna jak ta z

        ---------


        oczywiste, że cała ta spektakularność przejawia się przede wszystkim w symbolice.

    • tomek.125 Re: . 10.10.17, 02:15

      07:15
      "Jeśli chodzi o pychę, rozpustę czy chciwość jest o wiele gorzej niż przed drugą wojną światową"


      www.youtube.com/watch?v=2p2WWQkKzso

    • tomek.125 Re: . 10.10.17, 18:33
      z 20 rożnych miejsc spokojnie bym się doliczył. M.in. w Warszawie, Lublinie, Świdniku, Dorohusku, Skawicy, Korbielowie, Częstochowie, Bytomiu, Stegnie, Prudniku-Lesie, na Górze Chełmskiej, Przełęczy Bukowskiej, Piwowarówce w Piwnicznej-Zdroju, plus pewnie w dziesięciu – jeśli nie więcej – innych.

      --------------------------


      Sopot

      twitter.com/TPHMAC/status/916770136207646720

      Ściborzyce

      twitter.com/zolkiew/status/916677739175915521

      Gdzieś na Mazurach

      twitter.com/Petrusmusicus/status/916683924914561024

      Na zakończenie #rozaniecDoGranic tęcza

      twitter.com/GrzelinskaM/status/916664226239959040


      Białogóra

      twitter.com/siostryzorlika/status/916739788744613889
      twitter.com/AdelinaJoanna/status/916675064283660288


      • tomek.125 Re: . 10.10.17, 21:04

        W błocie i mgle, w deszczu i słońcu, z tęczą nad głowami - w Szczawnicy też modlono się o pokój w Polsce i na świecie.

        tarnow.gosc.pl/gal/pokaz/4232466.Szczawnica-Rozaniec-do-Granic/29#gt
    • tomek.125 Re: . 10.10.17, 21:19

      "Zwycięstwa Różańca Świętego"

      gloria.tv/video/Cwie9wbJr2ac1sVvWFyXa471F

    • tomek.125 Re: . 11.10.17, 16:50

      Wrzucę ostatnie. W całej Polsce było tego pewnie wiele więcej, ale jak tęczę w Biłgoraju (data nagrania pod data publikacji) znalazłem tylko na YT, a nie np. na Twitterze czy gdziekolwiek indziej, tak pewnie jest ze sporą ilością pozostałych. Jakaś cześć nigdy nie zostanie wrzucona do sieci.

      --------------------


      Biłgoraj

      www.youtube.com/watch?v=vtsDVSF6CXw


      Lubycza Królewska

      Po godzinie modlitw, zakończonych błogosławieństwem z rąk ks. Macieja, wychodząc z kościoła wszyscy mocno zaskoczyli się wspaniałym widokiem tęczy. Piękny kolorowy łuk, który jak się później okazało, był widoczny we wszystkich miejscach modlitwy „Różańca do granic”,



      www.chrystuskrol.zamojskolubaczowska.pl/wzielismy-udzial-w-rozancu-do-granic/

      https://www.chrystuskrol.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2017/10/IMG_5295m.jpg






      • tomek.125 Re: . 11.10.17, 22:17


        Poza sporą ilością zdjęć z Warszawy i Lublina o większości wiemy tylko dlatego, ze spośród iluś fotografujących w danym miejscu, znalazł się jeden, który to do sieci wrzucił.
        Pewnie w całej masie innych przypadków tej jednej osoby właśnie zabrakło.

        --------------


        twitter.com/SewerynFleische/status/916831129826660352


        cytat: "W Skierniewicach modliliśmy się przy krzyżu, nagle zaczął padać deszcz a po nim przed nami ukazała się piękna tęcza, wszyscy widzieli że to był znak."


    • tomek.125 Re: . 15.10.17, 19:46

      brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-07a.php3

      "Tęczo Przymierza"


      www.duchprawdy.com/litania_do_matki_bozej_rozancowej.htm

      Jedyna litania do Matki Bożej w której to wezwanie występuje.


    • tomek.125 Re: . 15.10.17, 20:11

      Kalwaria Pacławska

      twitter.com/JanMariaSzewek/status/916642855128616961

      Tłumy modlących się ludzi

      twitter.com/JanMariaSzewek/status/916646980943826945
    • tomek.125 Re: . 16.10.17, 16:50


      OK, ostatnie.



      Okolice Prudnika
      "Na końcu Różańca do Granic pojawiła się przepiękna tęcza"

      www.eprudnik.pl/rozaniec-do-granic-trzebina-rozaniecdogranic-galeria/comment-page-1/
      https://www.eprudnik.pl/wp-content/uploads/2017/10/rozaniec-do-granic-prudnik-img_1716-22.jpg

      --------
      Okolice Kutna
      twitter.com/NaOSTROwTEMACIE/status/916647828071632898
      --------
      Częstochowa
      twitter.com/Jowita71/status/917147635961729026
      --------
      Radków k. Nowej Rudy
      "Około godziny16.00 wróciliśmy do Słupca, wierząc, że nikt z nas w Radkowie nie był przez przypadek."

      parafiaslupiec.pl/grupy-w-parafii/ywy-roaniec
      https://parafiaslupiec.pl/images/stories/zdjecia/2017/20171010/22.jpg

      https://parafiaslupiec.pl/images/stories/zdjecia/2017/20171010/2.jpg

      --------
      Skawica pod Babią Górą
      twitter.com/PiotrSiwek13/status/917017417758445569
      https://pbs.twimg.com/media/DLnmBUAX4AAgU_C.jpg


      --------
      Dorohusk
      twitter.com/ArchLubelska/status/916776279558549505
      Prosszzz. Nie ma to tamto – oficjalne czynniki.

      https://s1.postimg.org/1ld7wid6b3/2017.jpg



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka