24.06.21, 16:56

Antywirusowe do końca nie wyczyściły, pełny półgodzinny format na pl.easeus.com również nie poskutkował, dopiero zerowanie odniosło skutek. Fantastyczna metoda czyszczenia dysku z cyfrowych złogów.

Obserwuj wątek
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 07.07.21, 17:25

Ale męczarnia z tym kompem, od kilku dni nieużytecznym. Zerowanie ostatecznie nic nie dało, znowu zaczął się wieszać wink Był w serwisie, niby wszystko ok, kabel tylko się wypiął podczas czyszczenia, ale wredna mysz wiesza się dalej. To na 100% nie jest wina samej myszy,
      ponieważ po uruchomieniu przez kilka/kilkanaście sekund działa normalnie, po czym wiesza się na amen. Czy wstrętne robale mogą zalegnąć się gdzieś poza twardym, głębiej w hardwarze.
      W BIOS-ie na przykład?

Nowy dysk kupiłem. Zobaczymy.

• tomek.400 Re: . 11.07.21, 14:58

Serio, od pierwszej instalacji nowego dysku, są problemy ze stabilnością systemu. Jestem w stanie uwierzyć, ze robale wchodzą w rejestry poza twardym.

Albo ściągniętego Win-a mam zawirusowanego.

• tomek.400 Re: . 12.07.21, 01:42
      >Serio, od pierwszej instalacji nowego dysku, są problemy ze stabilnością systemu.

W tej chwili jest gorzej niż było wink
      Po uruchomieniu najczęściej w ogóle nie pokazuje się wskaźnik myszy wink

• tomek.400 Re: . 12.07.21, 01:53
      Nie jest to techniczna usterka kabla myszy. Kilka godzin potrafi bezproblemowo funkcjonować.
      Nie jest to tez wina jednego systemu. Na Win8 dokladnie ten sam problem co na 7.

• tomek.400 Re: . 12.07.21, 20:08

Działa. Pod nową myszą. Gdyby w starej winił niestykający przewód jej działanie byłoby przypadkowe, a było w pełni regularne. Po kilkunastu/kilkudziesięciu sekundach całkowita zawieszka. Stad uważałem, ze problem jest w systemie, a nie w myszy.

• tomek.400 Re: . 13.07.21, 19:39
      >Kilka godzin potrafi bezproblemowo funkcjonować.
      >a było w pełni regularne. Po kilkunastu/kilkudziesięciu sekundach całkowita zawieszka.

Jedno drugiego nie wyklucza. Bywały momenty, ze po 40 czy 50 próbach mysz zaczynała działać. I wtedy już potrafiła funkcjonować całymi godzinami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka