Dodaj do ulubionych

KRZYSZTOFOM

25.07.11, 20:21
Agfie, K.ex.f i niezapomnianemu zenkowi....
W imieninowym dniu życzę Wam dobrych myśli i uśmiechów.


https://4.bp.blogspot.com/-lJu2wDyK71w/TZry770IBSI/AAAAAAAALaA/O6kd2Zkb9cU/s640/39274737313a%255B1%255D.jpg

Obserwuj wątek
    • cieplanata Re: KRZYSZTOFOM 25.07.11, 20:36
      Dołączam się, szczególnie Agfie zyczę samych serdeczności i słodkosci w zyciu

      https://chocolissimo.pl/do/image/_big/3056-PLXXXX_bmw_big.jpg
      • m.maska Re: KRZYSZTOFOM 25.07.11, 20:46
        http://i52.tinypic.com/ae1f6c.gif

        Ja także pragnę złożyć najlepsze, najpiękniejsze Życzenia
        Imieninowe Wszystkim Krzysztofom
        http://i53.tinypic.com/rw7ybn.gif
      • zuza_anna Re: KRZYSZTOFOM 25.07.11, 20:47
        Wszystkim Krzysztofom składam Najlepsze życzenia, Zdrowia i pomyślności na dziś, jutro,
        i zawsze...Pozdrawiam i życzę pięknego wieczoru smile

        https://img843.imageshack.us/img843/8724/roee.jpg
        • maja-z-podworka Re: KRZYSZTOFOM 25.07.11, 20:52
          Dołączam się do życzeń. Wsyztkiego najlepszego wszystkim Krzysztofom.
          Zenku - Krzysiu.....gdziekolwiek jesteś...
          • czarek_777 Re: KRZYSZTOFOM 25.07.11, 21:01
            Również przyłączam się do życzeń smile do siebie również je kieruje bo tak mam na drugie i mojego najstarszego, bo tak ma na pierwsze smile

            www.youtube.com/watch?v=kx2BDsMbhl4

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka