al-szamanka 25.07.11, 20:21 Agfie, K.ex.f i niezapomnianemu zenkowi.... W imieninowym dniu życzę Wam dobrych myśli i uśmiechów. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cieplanata Re: KRZYSZTOFOM 25.07.11, 20:36 Dołączam się, szczególnie Agfie zyczę samych serdeczności i słodkosci w zyciu Odpowiedz Link
m.maska Re: KRZYSZTOFOM 25.07.11, 20:46 Ja także pragnę złożyć najlepsze, najpiękniejsze Życzenia Imieninowe Wszystkim Krzysztofom Odpowiedz Link
zuza_anna Re: KRZYSZTOFOM 25.07.11, 20:47 Wszystkim Krzysztofom składam Najlepsze życzenia, Zdrowia i pomyślności na dziś, jutro, i zawsze...Pozdrawiam i życzę pięknego wieczoru Odpowiedz Link
maja-z-podworka Re: KRZYSZTOFOM 25.07.11, 20:52 Dołączam się do życzeń. Wsyztkiego najlepszego wszystkim Krzysztofom. Zenku - Krzysiu.....gdziekolwiek jesteś... Odpowiedz Link
czarek_777 Re: KRZYSZTOFOM 25.07.11, 21:01 Również przyłączam się do życzeń do siebie również je kieruje bo tak mam na drugie i mojego najstarszego, bo tak ma na pierwsze www.youtube.com/watch?v=kx2BDsMbhl4 Odpowiedz Link