02.11.11, 17:19
powiem tylko tyle - przeleciałem tak pobieżnie po rozróbie - po pierwsze - znam ten nick. Po drugie ma tu forum ukryte, wcześniej było inne - łatwo sprawdzić w wyszukiwarce. Po trzecie swojego czasu nam pomógł. To tyle w temacie. Trochę przesadziliście.
Obserwuj wątek
        • 1zorro-bis Re: witam 02.11.11, 17:43
          no, to poczytaj! Do dzisiaj facet napisal......5 postow przez 9 miesiecy!big_grin
          A dzisiaj......hulaj dusza!big_grinbig_grin
          Wiekszosc na ....LOZOWNI.cool
          kogucik-2972 napisał:

> sorry, na razie tylko zajrzałem, bo nie mam czasu. Wieczorem poczytam dokładni
          > ej
          • kogucik-2972 Re: witam 02.11.11, 17:48
            a co to za rożnica powiedz ? sam osobiście kilka razy zmieniałem koguciki więc na początku pozornie byłem "nowy" chociaż jakoś wszyscy wiedzą kto ja i nikt mi licznika nie sprawdzał - z różnych powodów. Przymusu pisania nie ma.
            • 1zorro-bis Re: witam 02.11.11, 18:00
              no wlasnie....I poniewaz ten "nick" jest nowy ...ale styl pisania STARY.big_grin
              Wiec wiemy kto za tym "nowym" sie kryje....cool
              Ale na moje pytanie dalej nie odpowiedziales...cool
            • m.maska Re: witam 02.11.11, 18:04
              Roznica jest zasadnicza wtedy, jesli ktos zmienia nicka w okreslonym celu, a mianowicie w takim, zeby przyjsc i smedzic do znudzenia....Koguciku...znamy sie i naprawde nie ze mna te numery...dla mnie to jest nalogowy troll...i Twoja rekojmia czy jej brak, niczego tutaj nie zmienia.
              Nikt nie wchodzi ni stad ni zowad na obce forum tylko po to zeby kogos pouczac i jeszcze jedno - nikt nowy nie wtraca sie w rozgrywki grupy, ktorej nie zna...
    • 1zorro-bis Re: witam 02.11.11, 17:25
      a tak na powaznie....cool
      W ktorym momencie ja przesadzilem?cool
      W ktorym miejscu bylem chamski do tego czlowieka?big_grin
      Bardzo prosze o namacalny dowod.big_grin
      Natomiast ja Ci moge natychmiast jego "bardzo kulturalna" odpowiedz do mnie pokazac.cool
    • m.maska Re: witam 02.11.11, 17:31
      Ooooo...no popatrz, wiedzialam ze tu bedziesz... witaj smile
      Pozdrow freda.... smile
      A Tobie powiem jedno - nie chodze po zadnych innych forach, nie wtracam sie do niczyich rozmow, nie obchodza mnie... nie pukam do nieznajomych sasiadow i nie probuje im przestawiac mebli i jesli sasiedzi maja impreze a nie zostalam na nia zaproszona a koniecznie chce brac w niej udzial, to pytam, czy przypadkiem to nie sa czyjes urodziny, bo wypadaloby nie wpadac z pustymi rekami... jednym slowem, jesli ktos o czyms dyskutuje, to najpierw poznaje przyczyne a dopiero wtedy wolno mi wypowiadac sie o skutkach....
      Tyle w temacie
      • kogucik-2972 Re: witam 02.11.11, 17:46
        słuchaj, to jest forum - miejsce w sieci na wyrażanie swojej opinii, pogaduszki, rozrywkę itp - traktowanie tego w kategoriach - mój dom, sąsiedzi meble i impreza - sorry -znamy się nie od dziś, a swoistą atmosferą tych forów jest to, że łazimy i się odwiedzamy, wygłupiamy raz tu raz tam, albo prowadzimy poważne rozmowy - z takim podejściem jak Wasze dobrze wiesz że nie zgadzałem - to jest forum. Nie dom, nie mieszkanie, nie konkretne miejsce. Mam kilka forów - złośliwi twierdzą że 198 - i zawsze traktowałem je jak fora -

czy przypadkiem to
        > nie sa czyjes urodziny, bo wypadaloby nie wpadac z pustymi rekami.

sorry - zajrzałem tu, bo przed chwilą Zorro wrzasnął na moim forum, nie pytając czy przypadkiem nie mam urodzin, pomijam dzień dobry czy pocałuj mnie w dupę - i prawidłowo - bo to forum nie salony.

jesli ktos o czyms dyskutuje, to najpierw poznaje przyczyne

kolo wyraźnie zapytał - bardzo przepraszam dodał - i zapytał - czemu - więc chyba i te warunki zachował.

sorry, na razie muszę lecieć. Poczytam poźniej
        • m.maska Re: witam 02.11.11, 18:00
          kogucik-2972 napisał:

> słuchaj, to jest forum - miejsce w sieci na wyrażanie swojej opinii, pogaduszki
          > , rozrywkę itp - traktowanie tego w kategoriach - mój dom, sąsiedzi meble i imp
          > reza - sorry -znamy się nie od dziś, a swoistą atmosferą tych forów jest to, że
          > łazimy i się odwiedzamy, wygłupiamy raz tu raz tam, albo prowadzimy poważne ro
          > zmowy -
          z takim podejściem jak Wasze dobrze wiesz że nie zgadzałem - to jest fo
          > rum. Nie dom, nie mieszkanie, nie konkretne miejsce. Mam kilka forów - złośliwi
          > twierdzą że 198 - i zawsze traktowałem je jak fora -

Jedno co jest znamienne... bobas vel howgh-howgh, zapominajka, tudziez ten ostatni... przychodza nie w celu odwiedzin, nie w celu wyglupiania sie a jedynie w celu pouczania, dokopania i mimo, ze wiedza, ze sa niemile widziani, wracaja...w jakim celu? nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi - bo oboje znamy te reguly jakimi to wszystko sie rzadzi...
          Dla mnie ob. porzadny_nauta, jest najzwyklejszym trolem, ktory przyszedl tutaj, jest namolny vide fred2 na necie bez chamstwa - przyszedl pobredzic jak slepy o kolorach, zreszta podkreslil wyraznie w swoim poscie, ze nie interesuje go przyczyna, on jest tylko zainteresowany skutkiem.... jesli mam do czynienia z taka logika a raczej calkowitym jej brakiem - zamykam forum, bo nie mam ochoty dyskutowac ze slepymi o kolorach czy z gluchymi o muzyce...
          Ciekawe, ze jakos nie poszedl taki porzadny zapytac Kichonora: Kichonorze, dlaczego piszesz o kobiecie: damskie bydle?... a TY dlaczego nie poszedles ich upomniec? dlaczego ich nie pouczasz, ze jesli nie rozumie sie tekstu, ktory ktos napisal, to nie pisze sie, ze autorka to "damskie bydle"?...a moze tam im tez napisales? albo Cornelli, ktora sobie uzywala publikujac dane osobowe jednego z nautow, imie, nazwisko...nie rozsmieszaj mnie...niech sie fred zajmuje kucharzeniem, ma w koncu certyfikat.
          Porzadny_nauta... jak to ocenila wlasciwie Klara, przypomina do zludzenia pewna aktywistke...
          • kogucik-2972 Re: witam 02.11.11, 21:10
            Dla mnie ob. porzadny_nauta, jest najzwyklejszym trolem myślę że nie znając osoby, raczej nie możesz określać jej racji bytu na forum czy gdziekolwiek
            • al-szamanka Re: witam 02.11.11, 21:15
              porządny_nauta tez nas nie zna, a przyszedł właśnie po to, aby nas oceniać. To, jakim paskudnym zachowaniem ktoś nam ktoś w ogóle go nie interesowało. Czy taka jednostronność jest Twoim zdaniem bezstronnością?
            • m.maska Re: witam 02.11.11, 21:16
              Koguciku, Ty masz prawo do wlasnych przekonan i ja Ci tego nie odmawiam... masz prawo prowadzic swoj Dworzec wg wlasnego uznania... nie wiem tylko dlaczego uwazasz, ze koniecznie Nam powinienes napisac jak sie to robi, wg Twojego mniemania... zajmij sie moze tym razem dla odmiany tymi od "spier...wiesniaki, damskie bydle, karlowate pomioty...itd..." - jakos szukalam ale nie zauwazylam zebys tam udzielal lekcji "netowego savoir vivre'u".....
                • m.maska Re: witam 02.11.11, 21:25
                  tym razem znasz te osobe a przy poprzednim razie, przyszedles NAS wychowywac...bo kogo znales? freda?...
                  A czy ktos Ciebie prosil o instrukcje jak prowadzic forum Kalejdoskop? masz to gdzies na pismie?
                        • m.maska Re: witam 02.11.11, 21:52
                          rozumiem, ze nazwanie AL damskim bydleciem przez Kichonora, Ci sie podobalo... bo nie mowiles o tym wprost,.... a kiedy wichryiburze pisala "spier...wiesniaki" tez Cie sie podobalo, i jeszcze szalikowe "pomioty" - tez Ci sie podobalo - bo nic nie mowiles wprost
                          • 1zorro-bis witam....Kogut? 02.11.11, 22:24

powiem Ci Kogucie krotko "na dobranoc"...big_grin
                            Banialuki Wasc opowiadasz.big_grin
                            Na proste moje zdanie nie jestes w stanie odpowiedziec.cool
                            Wiec po co temat dalej ciagniesz?
                            Shalom.big_grin
                                • 1zorro-bis Re: witam....Kogut? 03.11.11, 10:07
                                  Kogut....jesli Tobie sie chce to przeczytaj sobie TE wszystkie wpisy na LOZOWNI....big_grinbig_grinbig_grin
                                  azeta.pl Forum Prywatne Kultura Loża dzień dobry
                                  Loża
                                  dzień dobry
                                  Autor: porzadny_nauta ☺ 02.11.11, 10:17
                                  Dodaj do ulubionych
                                  Odpowiedz cytując Odpowiedz
                                  przepraszam, że się wtrącam, spróbuję krótko opisać w czym rzecz. Otóż wczoraj, zupełnym przypadkiem trafiłem na forum o nazwie "Kalejdoskop". Znalazłem tam jakieś dziwne wpisy i grzecznie zapytałem czemu na forum otwartym wyśmiewa się innych uczestników forum. Zostałem potraktowany dość niegrzecznie i jakimiś dziwnymi linkami bodajże z lipca odesłany na to forum. Mam tylko nadzieję że po raz kolejny dziś nie zostanę potraktowany jak śmieć tylko dlatego że jestem również uczestnikiem tych forów i widząc takie zachowanie na którymś z nich mam prawo zapytać o co chodzi, ponieważ to fora ogólnodostępne, a więc skoro mogę czytać to chyba mogę i skomentować to co przeczytałem.

pozdrawiam
                                  Poleć znajomemu
                                  Sortuj:

od najstarszego

Pokaż wszystkie
                                  Następny

dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 10:17
                                  Re: dzień dobry - kicho_nor 02.11.11, 10:24
                                  Re: dzień dobry - jokker39 02.11.11, 10:25
                                  Re: dzień dobry - hallucination 02.11.11, 10:30
                                  Re: dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 10:32
                                  Re: dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 10:34
                                  Re: dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 10:36
                                  Re: dzień dobry - jokker39 02.11.11, 10:37
                                  Re: dzień dobry - lilidae 02.11.11, 10:47
                                  Re: dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 10:52
                                  Re: dzień dobry - wscieklyuklad 02.11.11, 10:58
                                  Re: dzień dobry - sorel-lina 02.11.11, 11:12
                                  Re: dzień dobry - k.karen 02.11.11, 11:15
                                  Re: dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 11:19
                                  Re: dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 11:20
                                  Re: dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 11:20
                                  Re: dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 12:11
                                  Re: dzień dobry - kicho_nor 02.11.11, 12:22
                                  Re: dzień dobry - sorel-lina 02.11.11, 12:30
                                  Re: dzień dobry - sorel-lina 02.11.11, 12:33
                                  Re: dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 12:40
                                  Re: dzień dobry - porzadny_nauta 02.11.11, 12:44
                                  Re: dzień dobry - wscieklyuklad 02.11.11, 13:38
                                  Re: dzień dobry - wichryiburze 02.11.11, 14:51
                                  Re: dzień dobry - azmb 02.11.11, 14:57
                                  Re: dzień dobry - hardy1 02.11.11, 21:34